40+5 gebelik haftasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuana tarafından oluşturulan 40+5 gebelik haftasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 825 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40+5 gebelik haftasi
Konbuyu başlatan Tuana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 40+5 haftadayim dünden beri karnimda kasilma var sancim yok bugün saat 16 gibide nişan geldi ama hic agrim yok bu carsambada hastanede randevum var

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 40+5 haftadayim dünden beri karnimda kasilma var sancim yok bugün saat 16 gibide nişan geldi ama hic agrim yok bu carsambada hastanede randevum var
Nişan gelmesi dogumun basladıgına isaret ılık bir dus al biraz yürü evin içinde sancıların baslamazsa bebek hareketleri azalırsa acile git ama ihmal etme allah korusun zamanı gelmiş çünkü

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım 42ye kadar bile bekliyor drlar doğum sancısı olsa anlarsın yavaş yavaş başlamış olabilir ağrın sancın artar belli 10 dk 5 dk da bir olmaya başlarsa gidersin nişanın geldiyse doğum yakın artık her an olabilir sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah ☺️

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Canım 42ye kadar bile bekliyor drlar doğum sancısı olsa anlarsın yavaş yavaş başlamış olabilir ağrın sancın artar belli 10 dk 5 dk da bir olmaya başlarsa gidersin nişanın geldiyse doğum yakın artık her an olabilir sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah ☺️
Amin inşallah cnm benim sagolasin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nişan gelmesi dogumun basladıgına isaret ılık bir dus al biraz yürü evin içinde sancıların baslamazsa bebek hareketleri azalırsa acile git ama ihmal etme allah korusun zamanı gelmiş çünkü
Tmm sagolasin Allah razi olsun

Canım sen hastwneye gitsen acikman vardır belki hissetmiyorsundur, .
Bu carsamba gitcem Alt tarafimda asiri baski var idrarim geldi saniyom bazen tuvalete cikiyom bisey yok aslinda agrim var ama düzenli degil bekleyim diyorum hastaneye erkenden gitmek istemiyorum

Ağrılarım var ama düzenli degil bekleyim diyorum erkenden gitmedim hastaneye dua edin korkuyorum birazda🙃

Son düzenleme:

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank

Bu carsamba gitcem Alt tarafimda asiri baski var idrarim geldi saniyom bazen tuvalete cikiyom bisey yok aslinda agrim var ama düzenli degil bekleyim diyorum hastaneye erkenden gitmek istemiyorum

Ağrılarım var ama düzenli degil bekleyim diyorum erkenden gitmedim hastaneye dua edin korkuyorum birazda🙃
O sürekli tuvalet gelmesi acılma esnasında oluyor hayırlısıyla sag salim kucagına alırsın inş

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Aynen canım bekle boşuna gitme erkenden sancılar sıklaşınca gidersin ☺️

Sonlara gelmişsin artık hiç korkma sıkma kendini sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏🥰

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
O sürekli tuvalet gelmesi acılma esnasında oluyor hayırlısıyla sag salim kucagına alırsın inş
Öylemi bilmiyodum cok teşekkürler Aminn inşallah bütün anneler inşallah

Aynen canım bekle boşuna gitme erkenden sancılar sıklaşınca gidersin ☺️

Sonlara gelmişsin artık hiç korkma sıkma kendini sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏🥰
Insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar