40+5 olduk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsa Nur tarafından oluşturulan 40+5 olduk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,839 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40+5 olduk
Konbuyu başlatan Hafsa Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Zumra34

Kayıtlı Üye
rank
Selamun aleyküm arkadaşlar. 40+5 olduk devletteki doktor doğurmamış olursan gel dedii ama gittim ve randevu almadığım için bakmadılar ve resmen kovdular odadan. Ben ne yapmalıyım beklemeli miyim acile mi gitmeliyim bilmiyorm doğuma dair bi belirti de yok bebek kanala girmemiş😒
Belli bir süreden sonra randevuz bakılmıyor mu ya kovmak nedir

Hafsa Nur

Kayıtlı Üye
rank
Belli bir süreden sonra randevuz bakılmıyor mu ya kovmak nedir
Evet bakmaları gerekiyor ama bana dediği şey sana fiş mi ayarlayacaz git sabah 7 de gel fiş al.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim benim ben 40+3 te dogurdum bana doktor 41+3 e kadar bekleriz gelmezse getiririz dedi sende bekle 41+3 e kadar gelmezse acile git

Hic belli olmaz.. ben kontrole gittiğimde daha felmeye niyeti yok 41+3 e kadar bekleruz dedi doktor. Gittigimde 41+2 iydim. Gecesinde doguma gittim
Doğru belli olmuyor da en azından baksalar bi sıkıntı olmadığını söyleseler ölürler sanki bana sıkıntı yok şu kadar daha bekleyebiliriz deseler TM ama hiç bakmadılar bile

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Selamun aleyküm arkadaşlar. 40+5 olduk devletteki doktor doğurmamış olursan gel dedii ama gittim ve randevu almadığım için bakmadılar ve resmen kovdular odadan. Ben ne yapmalıyım beklemeli miyim acile mi gitmeliyim bilmiyorm doğuma dair bi belirti de yok bebek kanala girmemiş😒
Canım acilde bişey yaparlar mı bilemedim ağrım sancım yok diyorsun devlette her zaman yapılan şey insan yerine koymuyorlar özele doğum için gitme şansın yokmuş ama tek seferlik bi muayeneye gidebilirsen iyi olur bence gittin diye illa orada doğum yapmak zorunda değilsin yada yarına tekrardan randevu alıp git 5 dk baksa bi muayene etse ölecek sanki son zamanlar çok önemli bide hayvan gibiler aynı insan canının zerre kıymeti yok gözlerinde ne halt etmeye Dr olurlar anlamak zor

Hafsa Nur

Kayıtlı Üye
rank
Canım acilde bişey yaparlar mı bilemedim ağrım sancım yok diyorsun devlette her zaman yapılan şey insan yerine koymuyorlar özele doğum için gitme şansın yokmuş ama tek seferlik bi muayeneye gidebilirsen iyi olur bence gittin diye illa orada doğum yapmak zorunda değilsin yada yarına tekrardan randevu alıp git 5 dk baksa bi muayene etse ölecek sanki son zamanlar çok önemli bide hayvan gibiler aynı insan canının zerre kıymeti yok gözlerinde ne halt etmeye Dr olurlar anlamak zor
Bugün belim karnım ağrıyor ama hep oluyor hamileliğim boyunca oldu kanala girmedi bir türlü bebeğim. Kesinlikle bi kıymeti yok kimsenin canının salla başı al maaşı istiyorlar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bugün belim karnım ağrıyor ama hep oluyor hamileliğim boyunca oldu kanala girmedi bir türlü bebeğim. Kesinlikle bi kıymeti yok kimsenin canının salla başı al maaşı istiyorlar
Aynen hep öyleler insanlıktan nasibini alamamışlar gidip Dr olmuşlar.. bebek doğum başlayınca da girebiliyor kanala o çok önemli değil ama günün geçtiği için kontrol olman gerekiyor sürekli yine diyorum acilde pek bişey yapacaklarını sanmıyorum normal polikliniğe gidip muayene olursan daha iyi bence yada git acile yalandan sancım çok kötüyüm de doğumhane de yine mecbur bakmak zorunda kalırlar orada 7/24 Dr oluyor inşallah sağlıkla sorunsuz alırsın bebeğini kucağına canım

Bakdnmı ultrasonda kafası aşagdamı? Kordon falan dolanmamışdır umarım

Hafsa Nur

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah önemli birşey değildir skma canını rabbim yardımcın olsun inşallah
Her zmm gittiğim Dr gidecem orda değildi son gittiğimde umarım o bana bakar

Kafası aşağıda 1 hafta önce bi sıkıntı yoktu ama yine de bilirsiniz insanın içi rahat etmiyor 1 hafta geçmiş bi gelişme var mıdır merak ediyorum

Kafası aşağıda 1 hafta önce bi sıkıntı yoktu ama yine de bilirsiniz insanın içi rahat etmiyor 1 hafta geçmiş bi gelişme var mıdır merak ediyorum
Aynen hep öyleler insanlıktan nasibini alamamışlar gidip Dr olmuşlar.. bebek doğum başlayınca da girebiliyor kanala o çok önemli değil ama günün geçtiği için kontrol olman gerekiyor sürekli yine diyorum acilde pek bişey yapacaklarını sanmıyorum normal polikliniğe gidip muayene olursan daha iyi bence yada git acile yalandan sancım çok kötüyüm de doğumhane de yine mecbur bakmak zorunda kalırlar orada 7/24 Dr oluyor inşallah sağlıkla sorunsuz alırsın bebeğini kucağına canım
Genelde doktor oluyor bakıyor ama işte poliklinik gibi olmuyor. Dr hepsi değil ama çoğunlukla öyle acımasız hiç düşünmüyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar