40 banyosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan 40 banyosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,493 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 banyosu
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan €cem

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sakın tuzlama tuzlamak nedir ya bebeğin cildi ne tahriş olur kimseyi dinleme tuzlamak isterlerse kesinlikle yaptırma. Ben ablam ikizim tuzlanmadik terimiz kokmaz hem hangi çağda yaşıyoruz deodorantlar parfümler var
Doğru söylüyorsun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oylede yapsan olur zaten terleyen yerler coqunlukla bahsettiqin yerler. Ben 40 tas su dökmedim su kowasina 40 tas we kendi alyansimi koydum ayet-el kürsi 3 kulhu 1 elahm okudum suya yıkadım
Anladım canım çok sağol 😍🥰

€cem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın oğlumun kırkı ama benim yanımda kimse yok şart mı oğlumu tuzlamam sadece bonyo yaptırsam benim de yapmam lazım mis
Bende oğlumun kirkinda kaynanam vardı 40 tane taş topladım bide yüzük VS altın ne hangisi varsa suyun içine at yıka kırk çık kırk çık de bebekten sonrada kendin aynı 40 tane taşla banyo yap kırk çık kırk çık diye kendinede söyle bizim adetlerde böyle çünkü sonrada Banyo yaptığın tasa doldur elinle evin içini gezerek serpistir ben öyle yaptım kapının dışına kadar yaptım öyle

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende oğlumun kirkinda kaynanam vardı 40 tane taş topladım bide yüzük VS altın ne hangisi varsa suyun içine at yıka kırk çık kırk çık de bebekten sonrada kendin aynı 40 tane taşla banyo yap kırk çık kırk çık diye kendinede söyle bizim adetlerde böyle çünkü sonrada Banyo yaptığın tasa doldur elinle evin içini gezerek serpistir ben öyle yaptım kapının dışına kadar yaptım öyle
Sizinki de çok değişik mis canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar