40 çıkana kadar dikkat edilmesi gerekenler dini yönden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 40 çıkana kadar dikkat edilmesi gerekenler dini yönden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,887 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 40 çıkana kadar dikkat edilmesi gerekenler dini yönden
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Bak dediğim mantikli işte bu zorunlu kilinmis dini olarak yapılması gereken bir durum değil
Zorunlu bi durum degil ama dinimiz kadina kiymet verdigi icim muslumanlar yalniz birakilmaz demisler. Nedenini de kimse aciklamadigi icin Allah in emri gibi algilanmis da hurafe denilmis. Ama yalniz kalmamasi sagligi acisindan iyidir denilse daha guzel olur tabii...

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yüzlerce yıllık geleneklere sırf burda muhalefet olacağım diye boş boş yorum yaparsan karşılığını alırsın her yazılana öyle bilmiş bilmiş atlarsan cevabını alırsın burda 2 yorum yazınca kendinizi profesör sanmayın
Sen kimsin be he dengesiz sen git ilk önce konuşmayı öğren bana öle gel ben pforse olmak gibi bi gayem yok burda bildiklerimizi birbirimize paylaşıyoruz burda kimse profosor olmaz ama ki sen olmaya çalışıyosun belli sokak kadınlarının ağzı var ağzında seninle munakasaya asla girmiyecegim s

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Eminim eminim çok bilmiş kim belli oluyor güzelim hadi işine bak
Kizlar sakim olun ya bilseydim açmazdım bu konuyu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

S
Bu konuyu birkaç kisinin aciklamasi bar. 40 li kadin yalniz birakilmaz dedigimiz kadinin kanamasi cok olursa ne olacagi belli olmaz diye 40 li kadin yalniz birakilmaz diyorlarmis. Ki ben bu lohusalikta yasadim, sabah birseyim yokken oglene dogru kanamam artti ellerim ayaklarim uyusmaya basladi, yanimda annem vardi da yardimci oldu. Yaninda insan varken mecbur disari cikiyorsun hastaneye vs gidiyorsun
Sağol canim teşekkür ederim

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Sen kimsin be he dengesiz sen git ilk önce konuşmayı öğren bana öle gel ben pforse olmak gibi bi gayem yok burda bildiklerimizi birbirimize paylaşıyoruz burda kimse profosor olmaz ama ki sen olmaya çalışıyosun belli sokak kadınlarının ağzı var ağzında seninle munakasaya asla girmiyecegim s
Bende aynı senin gibi buraya bildiklerimi yazıyorum ne yazacağımı da sana soracak değilim seni zerre ilgilendirmez cahilliğin her şeye itiraz etmeden belli zaten ben sana yazmadım post senin değil atlama her şeye diyorum hala konuşuyorsun 😅😅

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar sakim olun ya bilseydim açmazdım bu konuyu

S

Sağol canim teşekkür ederim
senlik birsey yoki canim🥰

Bende aynı senin gibi buraya bildiklerimi yazıyorum ne yazacağımı da sana soracak değilim seni zerre ilgilendirmez cahilliğin her şeye itiraz etmeden belli zaten ben sana yazmadım post senin değil atlama her şeye diyorum hala konuşuyorsun 😅😅
ufff cok uzatin artik

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...