40 çıkana kadar dikkat edilmesi gerekenler dini yönden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 40 çıkana kadar dikkat edilmesi gerekenler dini yönden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,892 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 40 çıkana kadar dikkat edilmesi gerekenler dini yönden
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sakim olun ya bilseydim açmazdım bu konuyu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

S

Sağol canim teşekkür ederim
Canım benim konu senle alakalı değil tabi ki her yörede doğum yapan kadınla ilgili 40 lı kadınla ilgili inanışlar vardır yaparsın yapmazsın o seni bağlar ama atalarımız dedelerimiz söylediğine göre bir bildikleri vardır diye düşünüyorum yaşanmadan kimse durduk yer böyle şeyler uydurmaz

Tamam canım. 😊 Bence konuyu kapatn birbirinizn kalbini kırmayn... 😊 🤲
Burda aylardır bildiklerimi tecrübelerini dilim döndüğüne yazıyorum kimseyi kırma niyetinde değilim herkes haddi bilse çok güzel olur söylemek istediğim sadece bu 😌👍

Kuzum dini yönden olanları sormuşsun ama din adı altında birçok hurafe var 40 gün bitene kadar cinsel ilişki yasak geri kalanları ben çok ciddiye almadım hergün banyo da yaptım 40 çıkana kadar her Allah'ın günü sabah evden çıkıp akşam eve geldim (bebeğim küvezdeydi inu beslemeye gidiyordum. Gece yanlız kaldığım da oldu. Önemli olan boş laflara kanıp kendi kendine vesvese verme. Ama için ferahlasın istersen internetten Ali imran süresi aç gider odadan duyulacak şekilde olsun sesi al sana huzur yani. Öyle yok lihusanin mezarıymış bilmem neymiş bunların ne dinde ne Kuran'da yeri yok. Hiçbir hocada tastiklemiyor zaten hepsi psikopat kocakarıların uydurmaları

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende aynı senin gibi buraya bildiklerimi yazıyorum ne yazacağımı da sana soracak değilim seni zerre ilgilendirmez cahilliğin her şeye itiraz etmeden belli zaten ben sana yazmadım post senin değil atlama her şeye diyorum hala konuşuyorsun 😅😅
Cahil he kimin cahil olduğu belli güzelim atalarımızdan bahsetmemiş postta dinen demiş bak iyi oku dinen tammi okumayası öğren öle gel

Canım benim konu senle alakalı değil tabi ki her yörede doğum yapan kadınla ilgili 40 lı kadınla ilgili inanışlar vardır yaparsın yapmazsın o seni bağlar ama atalarımız dedelerimiz söylediğine göre bir bildikleri vardır diye düşünüyorum yaşanmadan kimse durduk yer böyle şeyler uydurmaz

Burda aylardır bildiklerimi tecrübelerini dilim döndüğüne yazıyorum kimseyi kırma niyetinde değilim herkes haddi bilse çok güzel olur söylemek istediğim sadece bu 😌👍
Kimse seni gayeye almadığı için mukanasaya girmemisisn canım doğru 🤣🤣🤣🤣

Kuzum dini yönden olanları sormuşsun ama din adı altında birçok hurafe var 40 gün bitene kadar cinsel ilişki yasak geri kalanları ben çok ciddiye almadım hergün banyo da yaptım 40 çıkana kadar her Allah'ın günü sabah evden çıkıp akşam eve geldim (bebeğim küvezdeydi inu beslemeye gidiyordum. Gece yanlız kaldığım da oldu. Önemli olan boş laflara kanıp kendi kendine vesvese verme. Ama için ferahlasın istersen internetten Ali imran süresi aç gider odadan duyulacak şekilde olsun sesi al sana huzur yani. Öyle yok lihusanin mezarıymış bilmem neymiş bunların ne dinde ne Kuran'da yeri yok. Hiçbir hocada tastiklemiyor zaten hepsi psikopat kocakarıların uydurmaları
🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Cahil he kimin cahil olduğu belli güzelim atalarımızdan bahsetmemiş postta dinen demiş bak iyi oku dinen tammi okumayası öğren öle gel

Kimse seni gayeye almadığı için mukanasaya girmemisisn canım doğru 🤣🤣🤣🤣
Demek ki senin atalarından Müslüman olan yok sanırım Hristiyan filan heralde 😅🤦‍♀️ okey tamam anladım 😅😅 sende yazmayı öğren kullandığın kelimelerin yazılışına Bi bak önce

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Demek ki senin atalarından Müslüman olan yok sanırım Hristiyan filan heralde 😅🤦‍♀️ okey tamam anladım 😅😅 sende yazmayı öğren kullandığın kelimelerin yazılışına Bi bak önce
Sen kimsin dinimi sorguluyosun kızım sen senin yasin kac dünki bebe he Hayiridr ya hristiyan fekn sen ne ayaksın gereksiz insan bak git surdan

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar