40 diye birşey varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leylakk tarafından oluşturulan 40 diye birşey varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,364 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 diye birşey varmi
Konbuyu başlatan Leylakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
40 gun lohusalık sayılıyorsun canım kanama bitince gusul yapıp ibadet yapabilirsin ılıskıye girmek dogru degil ama rahim kendini 40 gunde toparlıyor 40 dan sonra gelen leke ozur kabul edilir tekrar gusul almana gerek kalmaz

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Sinir 7luyorum bacım bu sözlere hele 40 çıksın ben 25 haftalık hamileyim 4 aydır adam yataga almıyorum hulkum yok😂😂😂
Valla bizde öle olduk hamile lik boyunca simdi de lohusalık iyileşme derken aylar gecio. Zaten 3 cocuk hepsi küçük adam la bacı kardes olduk 😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bizde öle olduk hamile lik boyunca simdi de lohusalık iyileşme derken aylar gecio. Zaten 3 cocuk hepsi küçük adam la bacı kardes olduk 😂😂😂😂
Ama cnm söle de bişi var ki herkesin koca bi olmaz. Bizimkilere laf gecirebiliyoruz belki ama laf geçmeyen kocalar var kız

Son düzenleme:

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama cnm söle de bişi var ki herkesin koca bi olmaz. Bizimkilere laf gecirebiliyoruz belki ama laf geçmeyen kocalar var kız
Çok şükür biraz anlayışlı

Canım ben doğum yapalı 4 ay oldu ama dikislerim daha yeni iyileşti hatta hâlâ dikiş yerime bez koyuyorum terleyince kızarıyor arada o yüzden canım

Ya benimde bu gün 31 günüm. Ama dikişlerim fena oluyor kızarıyor kaşınıyor bazen sulanıyor bazen iltihap hibi oluyor elimi sürüp kokluyorum iyrenç koku geliyor neden bilmiyom. Bende bez koyuyorum betanon döküyorum levomokol ilacı sürüyorum da işte henüz iyi deyil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar