Sorum var 40 haftadan selamlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan 40 haftadan selamlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 806 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 haftadan selamlar
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mia

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
😔artik bebeğimi kucagima almak istiyorum nazlı kizim ne,zaman gelecek bu aralar hava deyişkliginen eşim uşutmuş sabahtan beri ugraş şimdi biraz iyi kendinize çok dikkat edin canlarim
Oy prenses yerini çok sevdi sanırım nurum.ksrnina dokun konuş hadi anneciğim gel artık de 🤭🤭. Geçmiş olsun canım

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
😔artik bebeğimi kucagima almak istiyorum nazlı kizim ne,zaman gelecek bu aralar hava deyişkliginen eşim uşutmuş sabahtan beri ugraş şimdi biraz iyi kendinize çok dikkat edin canlarim
Geçmiş olsun öncelikle ve kız bebekler erken gelir derlerdi ama bu ara kızlar daha geç geliyor 🤗🤗 eşimin arkadaşının kizida nerdeyse 42 haftalık geldi baya sabırlılar demek ki 😅🤗🤗 Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🥰

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Ahahaha pek nazlı o zaman annesi doğunca çekeceğin var ondan 😂😂
Bekletmesi az geldi bide çektirecek bana hee ablasi😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun öncelikle ve kız bebekler erken gelir derlerdi ama bu ara kızlar daha geç geliyor 🤗🤗 eşimin arkadaşının kizida nerdeyse 42 haftalık geldi baya sabırlılar demek ki 😅🤗🤗 Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🥰
Allah razi olsun Ayşem 😘benim kuzenim de 42 doğum yapmiş valla bende sabrliym da bu sefer haftasinan geçince de sikinti oluyormuş

Ahahaha pek nazlı o zaman annesi doğunca çekeceğin var ondan 😂😂
Paşa kaç aylik oldu canim gece uyukusu felan nasil?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bekletmesi az geldi bide çektirecek bana hee ablasi😂

Allah razi olsun Ayşem 😘benim kuzenim de 42 doğum yapmiş valla bende sabrliym da bu sefer haftasinan geçince de sikinti oluyormuş

Paşa kaç aylik oldu canim gece uyukusu felan nasil?
Ahaha evet annesi 😂😂..
Paşa şükür iyi Nurum uykusu düzenli bir ara bozulmustu düzeni ama geri oturttuk bir düzen 🤲🏻. 10 gün sonra 5 aylık oluyor teyzesi Rabbim nasip ederse 🤲🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tam hasta olunacak havalar son günlerde dikkat etmek lazım canım. Hiç belli olmaz bugün yarın gelir kuzucuk🥰 hayırlısıyla sağlıkla gelsin canım

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Ahaha evet annesi 😂😂..
Paşa şükür iyi Nurum uykusu düzenli bir ara bozulmustu düzeni ama geri oturttuk bir düzen 🤲🏻. 10 gün sonra 5 aylık oluyor teyzesi Rabbim nasip ederse 🤲🏻
Oy maşşallah paşama annesini fazla zorlamiyormuş saglikli sihatli allah korkusu olan evlatlardan olsun inşallah🙏 benim de en korktuğum şey uyuku duzeni ve yuku 😪

Tam hasta olunacak havalar son günlerde dikkat etmek lazım canım. Hiç belli olmaz bugün yarın gelir kuzucuk🥰 hayırlısıyla sağlıkla gelsin canım
Allah razi olsun canim amin innşallah

Allah razi olsun canim amin innşallah
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
allah razi olsun canim amin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.