40 haftalık kanlı akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde aras annesi tarafından oluşturulan 40 haftalık kanlı akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,325 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 haftalık kanlı akıntı
Konbuyu başlatan aras annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kız yok yok benki gelmeye niyetli degil az daha çatla anne gelmeyecem dio nişan gelip duruyo sürekli ama tık yok hanım sevdi heralde yerini zorla alacaz onu oradan😄😄😄😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız yok bende sadece bi nişan gelio işte açılma bende de yok ilk gebeligimde nişan geldi gecesine sancım başladı bunda kaç gündür nişan gelio ama kendi gelmiyo valla bi sancım başlasa sevinecem😄😄 bende çok stres yaptım ama sancım açılmam yok neden dogmuyo diye hiç korkma dogumdan bence zor ama sonucu güzel kucagımıza aldık mı unuturuz herşeyi❤
Senin cimcime yerini çok sevmiş demek ki

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Kız yok yok benki gelmeye niyetli degil az daha çatla anne gelmeyecem dio nişan gelip duruyo sürekli ama tık yok hanım sevdi heralde yerini zorla alacaz onu oradan😄😄😄😄

Kız yok bende sadece bi nişan gelio işte açılma bende de yok ilk gebeligimde nişan geldi gecesine sancım başladı bunda kaç gündür nişan gelio ama kendi gelmiyo valla bi sancım başlasa sevinecem😄😄 bende çok stres yaptım ama sancım açılmam yok neden dogmuyo diye hiç korkma dogumdan bence zor ama sonucu güzel kucagımıza aldık mı unuturuz herşeyi❤
Allah yardımcımız olsun inşallah korktuğum kadar zor geçmez. Gece gündüz bi an olsun aklımdan çıkmıyor ki biran önce doğsada atlatsak şu doğum serüvenini.

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcımız olsun inşallah korktuğum kadar zor geçmez. Gece gündüz bi an olsun aklımdan çıkmıyor ki biran önce doğsada atlatsak şu doğum serüvenini.
Inşallah hayirlsiyla gelsin nisan geldimi en .aynı günde doğar üç gün de de doğr.bir.haftada inşallah benim de olur bir an.once hayirlsiyla Rabbim insan özlüyor ya 🙁

İnşallah inşallah ama o leke kahverengine döndü ve sancım da yok
Bu arada kırk hafta doldumu senin

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Senin cimcime yerini çok sevmiş demek ki
Galiba sevdi gelmeye niyeti yok gibi her an bekliyorum gelecek diye🙂

Aynen valla bi an önce dogum yapsak kurtulsak rahatlıcaz

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah hayirlsiyla gelsin nisan geldimi en .aynı günde doğar üç gün de de doğr.bir.haftada inşallah benim de olur bir an.once hayirlsiyla Rabbim insan özlüyor ya 🙁

Bu arada kırk hafta doldumu senin
Pazartesi yatışım yapılacak inşallah çabuk doğar uzun sürmez. Ilk gebeliğim de yatışım yapıldıktan 17 saat sonra bebek doğdu ama mafoldum.

Galiba sevdi gelmeye niyeti yok gibi her an bekliyorum gelecek diye🙂

Aslında bana yine rahat olmicak ama en azından doğumu atlatsak en zoru o

Tüm sayfalar yüklendi.