40 haftalık oldum doğum başlamadı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ~Fatmanur tarafından oluşturulan 40 haftalık oldum doğum başlamadı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,110 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 haftalık oldum doğum başlamadı
Konbuyu başlatan ~Fatmanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabina

~Fatmanur

Kayıtlı Üye
rank
Bn 42 de doğurdum gerçi gelmedi sezeryan la zorla almışlardı,😅
Benim de bu gidişle öyle olucak herhalde 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım hamileliğinin tadını çıkar sonra karnına bakıp bakıp nasılda karnında kıpırdadığını düşünüyorsun illaki vakti gelince doğucak yerini sevmiş herhalde.
Hayırlısı inşallah ilk hamilelik olduğu için çok sabırsız ve heyecanlıyım bi an önce gelmesini istiyorum ☺️

Ayşenur 12

Kayıtlı Üye
rank
Benim de bu gidişle öyle olucak herhalde 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısı inşallah ilk hamilelik olduğu için çok sabırsız ve heyecanlıyım bi an önce gelmesini istiyorum ☺️
Sağlıkla gelsin de sezeryan normal hiç fark etmez az kalmış bir baktın bu gece geldi 😍😂

Sabina

Kayıtlı Üye
rank
Bn 42 de doğurdum gerçi gelmedi sezeryan la zorla almışlardı,😅
Merhaba Allah analı babalı büyütsün, kız mı erkek mi? Benimde kızım 40+3 oldu tık yok, doktor sezeryanla alalım diyor ama ben normal doğum istiyorum, sezeryan nasıl geçti ameliyatdan sonra dikiş ağrıların çok oluyor muş doğrumu, baya zorlanıyor muşsun diye duydum.

Ayşenur 12

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Allah analı babalı büyütsün, kız mı erkek mi? Benimde kızım 40+3 oldu tık yok, doktor sezeryanla alalım diyor ama ben normal doğum istiyorum, sezeryan nasıl geçti ameliyatdan sonra dikiş ağrıların çok oluyor muş doğrumu, baya zorlanıyor muşsun diye duydum.
Kız cnm hiç kimseyi dinleme bnm çok az ağrım oldu yürüdükçe de ağrım geçti hiç korkulacak gibi değil inan ki korkutma kendini hiç bn doğum yaptığım 3 cu günü kızımı alıp tek başına yürüyerek hastaneye gittim geldim evimi temizledim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar