Sorum var 40 haftalik oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nerminnazlimm. tarafından oluşturulan 40 haftalik oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 285 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 haftalik oldum
Konbuyu başlatan Nerminnazlimm.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nerminnazlimm.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
40 haftalık oldum ama hiç bir tık yok neden acaba kızlar kız bebekler erken olur diyiyorlardi ama benimki gelmiyor
Bu hurafe canım her bebek kendine özeldir burada erken doğan kızda oldu 42. Haftayı bekleyen annelerde oldu . Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
40 haftalık oldum ama hiç bir tık yok neden acaba kızlar kız bebekler erken olur diyiyorlardi ama benimki gelmiyor
40,41 haftada suni sancıyla ilk kızımı doğurdum suni sancı olmasa birazda kalmak istiyordu bizim kız 😂😂😂 ama suyu kirlenmişti. İnşallah kendiliyinden sancın tutar sağ salim kucağına alırsın🤲 bakalım ikincim kaçta gelicek🤔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Öyle bişey yok canım doğumun ne zaman olacağı cinsiyet ile bir ilgisi yok benim kızım da tam 40 haftayı doldurdu

Nerminnazlimm.

Kayıtlı Üye
rank
40,41 haftada suni sancıyla ilk kızımı doğurdum suni sancı olmasa birazda kalmak istiyordu bizim kız 😂😂😂 ama suyu kirlenmişti. İnşallah kendiliyinden sancın tutar sağ salim kucağına alırsın🤲 bakalım ikincim kaçta gelicek🤔
Bende o suni sancidan korkuyorum zaten inşallah normal sanci olurda gelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu hurafe canım her bebek kendine özeldir burada erken doğan kızda oldu 42. Haftayı bekleyen annelerde oldu . Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
İnşallah sende sağ salim kucağına alırsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar