41+3

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmaelbeze tarafından oluşturulan 41+3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 833 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 41+3
Konbuyu başlatan Fatmaelbeze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duygu sivas

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Valaha haftaya benim de pozitif falan cikarsa negatif çıkana kadar test yaptırım ha sinir etmesinler beni😤
😂😂😂yuru bee kuzum bizim burda imkan vermediler bana yeminle sef suf yaziliyor gidiyor uyanik olun inwallahdan pozitiv olmaz korkma ben 5 ay bundan once covid olduqum ucun duwunurem ki ele oldu bu defe sende hec olmayib hec olmasinda inwallah sende cixmaz hecne narahat olma💋🤲🏻dualarimdasan

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
😂😂😂yuru bee kuzum bizim burda imkan vermediler bana yeminle sef suf yaziliyor gidiyor uyanik olun inwallahdan pozitiv olmaz korkma ben 5 ay bundan once covid olduqum ucun duwunurem ki ele oldu bu defe sende hec olmayib hec olmasinda inwallah sende cixmaz hecne narahat olma💋🤲🏻dualarimdasan
Kiz kuzum ne bilim belirti yokken bile cikiyomus deyince korktum bi an belli mi olur cikarmi cikar tovbe yarabbim 😂🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.