Sorum var 5+4haftalik hamileyim ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilale tarafından oluşturulan 5+4haftalik hamileyim ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,192 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5+4haftalik hamileyim ama
Konbuyu başlatan Hilale
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım çok çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için 🥰🥰 aklımda hep soru işaretiydi bu konu 😊
Ricaederim canım. 2 hafta önde olması güzel gelişimi güzel demek ki :) kilosu az olursa muz ve kaşar ye canım benim. Dogum olmadan 2 gün önce 3.500 demişti doktor ama yanılma, payı var demişti daha az doguyorlar demişti. Kızım 2.950 kg olarak dogdu. Kilosu ileri diye muz kaşar yedim ama çok yemedim bilsem daha çok yerdim 😀 bebekte kilo yapıyor canım aklında olsun.

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Ricaederim canım. 2 hafta önde olması güzel gelişimi güzel demek ki :) kilosu az olursa muz ve kaşar ye canım benim. Dogum olmadan 2 gün önce 3.500 demişti doktor ama yanılma, payı var demişti daha az doguyorlar demişti. Kızım 2.950 kg olarak dogdu. Kilosu ileri diye muz kaşar yedim ama çok yemedim bilsem daha çok yerdim 😀 bebekte kilo yapıyor canım aklında olsun.
Tamam canım 🥰😊çok sağol 🥰🥰🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar