Sorum var 5 aylık diş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan 5 aylık diş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 982 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 aylık diş
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya oğlum 5 aylık alttan 2 diş birden patlatıyor çok huzursuz ağlama krizi tutuyor aniden kucaktan inmiyor calpol şrup veriyorum şu diş jellerinden kullanıyor musunuz internette çok önermeyenler var sizler ne yapıyorsunuz diş çıkarma evresinde

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ya oğlum 5 aylık alttan 2 diş birden patlatıyor çok huzursuz ağlama krizi tutuyor aniden kucaktan inmiyor calpol şrup veriyorum şu diş jellerinden kullanıyor musunuz internette çok önermeyenler var sizler ne yapıyorsunuz diş çıkarma evresinde
Maşallah kuzum ne kadar erken çıkarmış kuzum diş kaşıyıcılari var ben kızıma almıştım ama kullanmadi bende eline havuç verdim salatalık verdim yeşil soğan sapını verdim onlarda ise yarıyor ve kızımın daha çok hoşuna gitti diş kaşıyıcılarina göre

Bizde 5 aya yeni girdik eller sürekli ağzında ben diş kaşıyıcı kullanmayı düşünmüyorum havucu 🥕 az haşlıyorum damağıyla koparamayacağı şekilde onunla kaşıyoruz salatalıkla kaşıyoruz sebzenin diş kaşıyıcı ve jellerden daha iyi olduğunu düşünüyorum

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum ne kadar erken çıkarmış kuzum diş kaşıyıcılari var ben kızıma almıştım ama kullanmadi bende eline havuç verdim salatalık verdim yeşil soğan sapını verdim onlarda ise yarıyor ve kızımın daha çok hoşuna gitti diş kaşıyıcılarina göre
Aynen erken başladık hemde ikisi birden Soğan midesini bulandırdı havuçta iki kemirip atıyor 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde 5 aya yeni girdik eller sürekli ağzında ben diş kaşıyıcı kullanmayı düşünmüyorum havucu 🥕 az haşlıyorum damağıyla koparamayacağı şekilde onunla kaşıyoruz salatalıkla kaşıyoruz sebzenin diş kaşıyıcı ve jellerden daha iyi olduğunu düşünüyorum
Ya doğru ama bizimki sıkılıyor atıyor hemen 😕

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Masallah cnm erkenden cikariyor kuzu bnm oglum 6 aylik alt damaginda 2 tane diş yeri kabarmiş eline ne gecirirse agzina alip geveliyor ama bn daha erken diye diş cikariyoru konduramadim😄

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bizde 6 aylıkken çıkarmaya başladık diş jeli benim kurtarıcımdı çok faydasını gördüm hiç bi sorun yok çok şükür dişlerinde çok kullandım

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Masallah cnm erkenden cikariyor kuzu bnm oglum 6 aylik alt damaginda 2 tane diş yeri kabarmiş eline ne gecirirse agzina alip geveliyor ama bn daha erken diye diş cikariyoru konduramadim😄
Evet bizimde ilk kabardı bende çıkmaz diye düşünüyordum daha bir hafta sonra elimi ısırdıgında dişin ucu geldi elime bi baktım ikisi birden patlamış 😀

Bizde 6 aylıkken çıkarmaya başladık diş jeli benim kurtarıcımdı çok faydasını gördüm hiç bi sorun yok çok şükür dişlerinde çok kullandım
Alayım bende o zaman çok sıkıştığımda kullanırım acı çekmesini istemiyorum

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Evet bizimde ilk kabardı bende çıkmaz diye düşünüyordum daha bir hafta sonra elimi ısırdıgında dişin ucu geldi elime bi baktım ikisi birden patlamış 😀

Alayım bende o zaman çok sıkıştığımda kullanırım acı çekmesini istemiyorum
Supriz olmuş desene darisi bizim başimiza

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben kokuyorum bi anda yutar falan diye Allah korusun yiyemiyen çocuk bianda parmaklarını sokup koparıp ağızına atarsa off ben ne yapıcam bu konuda bilmiyorum çok tedirginim

Bizde 5 aylık olduk sayılır bi kaç gün sonra 🥲 kızıma diş jeli sürüyorum bana mısın demiyor açıkçası

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar