5. Gün 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan 5. Gün 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 499 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5. Gün 🥺
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar testim pozitif çıkalı karantina 5. Günündeyim öksürük var arada beni mahvediyor me zaman geçer önerisi olan var mı 32 haftalık hamileyim 😥😥

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar testim pozitif çıkalı karantina 5. Günündeyim öksürük var arada beni mahvediyor me zaman geçer önerisi olan var mı 32 haftalık hamileyim 😥😥
Bir bardak sütün içine 2 orta boy sarımsak ez beraber kaynat Bi tutam zenfil at bi tatlı kaşığı bal kat Allahım izniyle daha çabuk iyileşirsin bu karışımı hamileler kullanabilir Bi sakıncası yok bu malzemelere alerji yoktur inşallah birde taze zencefil ve limon ince yaprak beraber kaynat Bi tatlı kaşığı bal at iç grip olmuştum böyle iyileştim ben bide ağrım olunca parol içtim Allahın izniyle geçer

M

Mercan

Guest
Bir su bardagina bir çay kaşığı zencefil tozu karıştır icemezsen içine bal kat gebelikte de kullanılıyor ben denedim çok faydasını gördüm benim ciğerlerim sokukecek gibi öksürüyordum sadece zencefil geçirdi 20 haftalık gebeyken yakalandım bende

Queen

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçirdim 4. Ayda. Sürekli portakal zencefil bal o şekilde şeyler yedim. Birde ilik çorbası çok içtim. Kemik suyu. İlaç verilmiyor. Çok azıcık ta d vitamini takviyesi aldım. O şekilde atlattım şükür.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar