5 hafta 4 günlük gebelik kramplar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan35 tarafından oluşturulan 5 hafta 4 günlük gebelik kramplar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 845 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 hafta 4 günlük gebelik kramplar
Konbuyu başlatan Neslihan35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

Neslihan35

Kayıtlı Üye
rank
5 hafta 4 günlük hamileyim. 3 gun once 1 damla kahve azcık Bi leke geldi Bi daha gelmedi . Sonra devamlı kasık Agrım oluyordu. Özellikle 2 gundur aksamları krampla karışık kasık agrım oluyo normal mi. Cuma günü kontolum var daha cok var endişeleniyorum :(

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşmeden kaynaklı olabilir canım ama bilmiyorum ağrıların bu kadar uzun surmesi normalimi bı acile görün istersen

Elfzynpgkhn

Kayıtlı Üye
rank
Ya
5 hafta 4 günlük hamileyim. 3 gun once 1 damla kahve azcık Bi leke geldi Bi daha gelmedi . Sonra devamlı kasık Agrım oluyordu. Özellikle 2 gundur aksamları krampla karışık kasık agrım oluyo normal mi. Cuma günü kontolum var daha cok var endişeleniyorum

5 hafta 4 günlük hamileyim. 3 gun once 1 damla kahve azcık Bi leke geldi Bi daha gelmedi . Sonra devamlı kasık Agrım oluyordu. Özellikle 2 gundur aksamları krampla karışık kasık agrım oluyo normal mi. Cuma günü kontolum var daha cok var endişeleniyorum :(
Genelde kasik agrisi olur ama yerlesmeden dolayi bu kadar uzun olmasi aksi bisey olabilir cok endiselenme randevunu öne cekebiliyorsan cek bence en azindan kafanda soru isareti olmaz

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Acile git cnm baksınlar belki ters bir durum olblr

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Normal endiselenme

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Sabaha kadar agrıdan uyuyamadım enfeksiyon dan supheleniyorum akıntı olmaya basladı acile gitcem inşallah bişey cıkmaz 2 tane kaybım var bu tedaviye baslıycagımız zaman mucize gbi kendiliğinden geldi. Cok korkuyorum.
ALLAHIN İZNİYLE BİRŞEY OLMAZ CNM

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar