5 haftalık gebelik bebek görülmedi

• Konbuyu başlatan Birco
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Birco tarafından oluşturulan 5 haftalık gebelik bebek görülmedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,474 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 haftalık gebelik bebek görülmedi
Konbuyu başlatan Birco
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Birco
Ö

Özal

Guest
5 hafta 5 günlük hamileyim doktora gittim kese var ama üstten baktığı için bebek görülmedi. Kalp atışı duyamadım. 10 gün sonra tekrar kontrol. Kalp atışı duyamazsak boş gebeliktir dedi. Varmı aynı sorunu yaşayan
Aynı sorunu ben yaşamadım 5 haftalıktayken üsten ve alttan bakıldığında kese görünmedi bunla birlikte kanamada oluyordu fakat betam her hastaneye gitmemde artıyordu düşük yada boş gebelik olabilir dediler 6 haftada kese gorundu 7 haftada da kalp atısını aldık korkulacak bısey yok sadece stres yapmayın yeter
Daha cok erken duymamasi icin

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
5 hafta 5 günlük hamileyim doktora gittim kese var ama üstten baktığı için bebek görülmedi. Kalp atışı duyamadım. 10 gün sonra tekrar kontrol. Kalp atışı duyamazsak boş gebeliktir dedi. Varmı aynı sorunu yaşayan
Biraz bekle sonra kontrole git aynı seyleri soylemez umarım

E

Emay

Guest
Ayyy şu doktorların yorumları beni deli ediyor ağızlarına dolamışlar boş gebelik diye bişi insanın hevesinş gursaklarında bırakıyolar. Evet kese var ama 2 hafta sonra gel kalp atışına bakalım de sonra duymazsan açıklamanı yap bi şey bildiklerini kanıtlamaya mı çalışıyolar napıyolar anlamadım benimde bi haftadır aklım karnımda boş mu kese dolu mu diye 3 kilo verdim düşünmekten
Bende de 5 haftalık kese bile gözükmedi. Yarın yine gidecegiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sağolun kızlar 🧿🥰 içimi rahatlattiniz

Son düzenleme:

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Bebek ve kalp atışı için erken . İlkinde 6+4 ikincisinde 7+2 göründü bebek ve kalp atışı . 8-9 haftada duyanlarda var ilk

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Geç dillenmese olabilir siz üzülmeyin benimde kızım 5 haftalık öğrendim kalp atıyordu ama oğlum öğrenince 7+6haftaliltim kalp atışı yoktu doktor kese var dedi 7 -10 gun sonra gel dedi 9 haftalıkken gidince kalp atışı vardı o yüzden üzülme 9-10 haftaya en geç duyulur sıkıntı yoksa bebekte

B

Birco

Guest
Kızlar bugün gittim bebeği gördük çok şükür kalp atıyordu sadece gördük duyamadık. Geç döllenme olmuş dedi doktor .

Esra aydın

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibi ayni sorunu yasadim doktor 10 gun snra gel kurtaj yapacagim dedi bende baska doktora gittim 5 haftalik gebelikte bebek gorulmemesi cok normal dedi 7.hafta da kesede bebek gorulur dedi 7.haftada gittim kesede bebek ve kalp atisi duyuldu suan 10.haftamdayim sakin moralini bozma boll bol dua et

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar