5 haftalık gebelik

• Konbuyu başlatan Yrkdr
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yrkdr tarafından oluşturulan 5 haftalık gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 469 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 haftalık gebelik
Konbuyu başlatan Yrkdr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem kzlrmk.
Y

Yrkdr

Guest
İlk kan testim 19 Ekim beta HCG 176 çıktı 5 haftalık demişti doktor bugün 7 hafta olması lazımken doktor daha 5 haftalık yeni olmuş dedi nasıl oluyor

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
İlk kan testim 19 Ekim beta HCG 176 çıktı 5 haftalık demişti doktor bugün 7 hafta olması lazımken doktor daha 5 haftalık yeni olmuş dedi nasıl oluyor
Cnm oncelikle hayirli ugurlu olsun ins saglicakla kucagina al. Banada kanimda 960 ciktiginda doktor 5 haftalik felan demisti cnm. 176 için 5 haftalik sanki biraz fazla geldi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım değerin düşükmüş zaten ilk sefer 5 haftalık değilmiş demek bebeğin benim 5 haftada 7768 çıkmıştı değerlerim. 176 ile 5 hafta mümkün değil bence zaten. Tekrar beta hcg istemedi mi dr? Şuan baya yükselmiştir

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Benek icinde gec dollenmisse cnm normaldir genelde bebek gorunmeden haftasini soylemiyolar benim gittigim hastanede benim degerimde cok yuksekti cogul gebelik olabilir dedi bsbek gorunmemisti iki hafta sonra kontrole gidince 7 gaftalik ti son adet tarihime gore 6 haftalik cikti ultrasyonda tek bebek vardi ikiz degildi onemli olan gelisimi degerleri bazen yanilta biliyo dedi doktor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar