Sorum var 5 haftalık gebeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuanalina tarafından oluşturulan 5 haftalık gebeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 857 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 haftalık gebeyim
Konbuyu başlatan Tuanalina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ben iki çocuk doğurdum bu kısmet olursa 3 . Olucak ama ilk defa böyle bişeyle karşlaştım idrar testi ve kan tahlili yaptırdım sonuç hamile güzüküyor ama randevu aldım ne bebek nede kese gözükmedi çok endişeliyim başına gelen var mı
Haftasinu söylediler mi sana belki daha çok küçük yeni yerleşmeye baslamis olabilir geç dollenmede meydana gelmiş de olabilir

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki çocuk doğurdum bu kısmet olursa 3 . Olucak ama ilk defa böyle bişeyle karşlaştım idrar testi ve kan tahlili yaptırdım sonuç hamile güzüküyor ama randevu aldım ne bebek nede kese gözükmedi çok endişeliyim başına gelen var mı
Cnm benim başıma geldi doktor alttan muayene etti bebek göründü küçük dedi görülmeye bilirmiş

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bu cuma gidecem ben en son 28 kasımda gittim doktora onzaman kan tahliline göre 5 haftalık dedi iki gün sonra gideceğim inşallah güzükür bende bu stresten kurtulurum):
Kendini strese sokma canım sakin ol inşallah görünecektir hayırlı haberlerini bekliyoruz

Tuanalina

Kayıtlı Üye
rank
Kendini strese sokma canım sakin ol inşallah görünecektir hayırlı haberlerini bekliyoruz
İnşallah teşekkür ederim 🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm benim başıma geldi doktor alttan muayene etti bebek göründü küçük dedi görülmeye bilirmiş
Evet bana sa Altan muane edelim dedi korktuğum için izin vermedim .doktor da haftaya gel tekrar bakarız ultrason a dedi bakalim cuma günü gideceğim inşallah gözükür

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah teşekkür ederim 🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet bana sa Altan muane edelim dedi korktuğum için izin vermedim .doktor da haftaya gel tekrar bakarız ultrason a dedi bakalim cuma günü gideceğim inşallah gözükür
Yaptirsay din cnm korkma na gerek yoktu en azından aklında kalmazdı böyle hadi inşallah görünür haftaya

Tüm sayfalar yüklendi.