5 haftalık kese var bebek yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan 5 haftalık kese var bebek yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,094 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 haftalık kese var bebek yok
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AmineErva'm
G

Gül144

Guest
Merhabalar hanımlar bugünki kontrolümde keseyi gördü doktorum 10 gün önce gittiğimde hiçbir şey yoktu bütün kan tahlil idrar alındı 10 gün sonra tekrar çağırdı 5 haftalık görünüyor dedi şuan normalde 8 haftalık olması gerekirken geç döllenme olmuştur dedi keseyi görüp sonrasında bebeği gören oldu mu böyle fikir ve bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim🕊️
Boş gebelik yani kese vardı ve bebek yoktu diye Kürtaj için gittiğim 8.hafta bebeğimin kalp atışıyla döndüm. 33.hftaya giriyoruz. Rabbim size de böyle güzel mucize yaşatsın

T

Tugba 😊

Guest
Merhabalar hanımlar bugünki kontrolümde keseyi gördü doktorum 10 gün önce gittiğimde hiçbir şey yoktu bütün kan tahlil idrar alındı 10 gün sonra tekrar çağırdı 5 haftalık görünüyor dedi şuan normalde 8 haftalık olması gerekirken geç döllenme olmuştur dedi keseyi görüp sonrasında bebeği gören oldu mu böyle fikir ve bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim🕊️
Merak etmeyin ben de 6. Haftada keseyi gördüm bu hafta 8. Hafta oldu hem bebeği hem kalp atışını görfüm içiniz rahat olsun 😊

Melekk sefiyeva

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk hamileliğimde tam 3 ay sonra çıktı ortaya bazen oluyor öyle bu ikinci hamileliğimi yeni daha 5 haftalık ta gitmiştim doktor a kalp atışı alamıyoruz dedi doktor hemen kürtaja almak istedi iyki gitmedim daha erkenmiş yani çoğu zaman geç belli oluyor gebelik

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
4 haftalik gebeydim kese vardı ama bebek yoktu, 6. hafta da bebek ve kalp atışları göründü.Bazen 6 haftalik gebelik olur kese vardır bebek yoktur 8. Hafta da görünür.önceden bos gebeliginiz oldu mu?

Kbraa

Kayıtlı Üye
rank
5 haftalıkken keseyi 7 haftalıkken bebeği ve kalp atışlarını duymuştum içini ferah tut inşallah duyarsın 2,3 hafta sonra 😊🤲

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
4 haftalik gebeydim kese vardı ama bebek yoktu, 6. hafta da bebek ve kalp atışları göründü.Bazen 6 haftalik gebelik olur kese vardır bebek yoktur 8. Hafta da görünür.önceden bos gebeliginiz oldu mu?
Hayır sadece düşük oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

5 haftalıkken keseyi 7 haftalıkken bebeği ve kalp atışlarını duymuştum içini ferah tut inşallah duyarsın 2,3 hafta sonra 😊🤲
İnşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ilk hamileliğimde tam 3 ay sonra çıktı ortaya bazen oluyor öyle bu ikinci hamileliğimi yeni daha 5 haftalık ta gitmiştim doktor a kalp atışı alamıyoruz dedi doktor hemen kürtaja almak istedi iyki gitmedim daha erkenmiş yani çoğu zaman geç belli oluyor gebelik
Evet bende bekliyorum şuan inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar