5 mart son adet kaç haftalik hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Edanur yılmaz tarafından oluşturulan 5 mart son adet kaç haftalik hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,408 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 mart son adet kaç haftalik hamileyim
Konbuyu başlatan Edanur yılmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bişey diycem acaba gerçekten doğru olabilir mi ki belkide gerçekten adet oldunuz son kanama yerleşme değilde adetti belki. Kafam karıştı valla. Nasıl bir kanamaydi
Aynn bende öyle düşünüyorum yoksa doktor kendi kafasına göre adet tarihi belirlemez ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide tarih değişebilir dedi. Özele gidiyorum bide devlet Hastanesi'nde daha iyi bilgilendiriyorlar vallahi. İlk gebeliğim şüpheye düştüm. Çok teşekkür ederim bilgin için canım. Allah razı olsun 😊
Benimde ilk gebeliğim bende sürekli özele gidiyorum çokta memnunum. Bence sizin adet tarihinizde bir sıkıntı var belkide son yerleşme kanaması dediğiniz kanama kısa sürmüş bir adet kanaması da olabilir. Doktor kendi kafasına göre tarih belirlemez çünkü. Size soruyor son tarihin ne diye söyleyince ultrasondan bebeğe ve keseye bakıyor haftasıyla uygunmu değilmi diye .

Edanur yılmaz

Kayıtlı Üye
rank
Bişey diycem acaba gerçekten doğru olabilir mi ki belkide gerçekten adet oldunuz son kanama yerleşme değilde adetti belki. Kafam karıştı valla. Nasıl bir kanamaydi
Ay yok vallahi özellikle de not ettim. Kesenin boyutuna göre Nisan 3 yazıyorum dedi şok oldum. İlk öğrendiğim de bthgc 100.12 çıktı. 2 gün sonra 300 çıkmıştı

Aynn bende öyle düşünüyorum yoksa doktor kendi kafasına göre adet tarihi belirlemez ki

Benimde ilk gebeliğim bende sürekli özele gidiyorum çokta memnunum. Bence sizin adet tarihinizde bir sıkıntı var belkide son yerleşme kanaması dediğiniz kanama kısa sürmüş bir adet kanaması da olabilir. Doktor kendi kafasına göre tarih belirlemez çünkü. Size soruyor son tarihin ne diye söyleyince ultrasondan bebeğe ve keseye bakıyor haftasıyla uygunmu değilmi diye .
Kısa süren yerleşme kanamam da 27 28 Mart'ta oldu yine Nisan da olmadı ki. O yüzden kafam çok karıştı

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Doktor Mart ayında keseyi gördü adet tarihi olarakta Nisan ayınımı
Kızlar merhaba ben en son Mart 5 de adet oldum 10 Mart'ta bittim. 27 ve 28 Mart'ta üstüne görme yerleşme kanaması yaşadım. Doktora gittim keseye baktı. Bana 5 haftalık dedi 3 Nisan adet tarihi sayıyorum dedi. Kesenin boyutuna göre tarihimi değişti ama ben Nisan da adet hiç olmadım. Başına böyle birşey gelen var mı. ? Kafam çok karıştı kendi hesabım mı doktorun hesabı mı doğru acaba.
Bira tuhaf geliyor bana yanlislik var 10 marta bitiyse nasil 27 mart yerlesme kanaması olurki benimki 8 haftalikken yerleşme kanaması olmuştu baska bir doktora gitseydin kaske ben 27 kasim son adet oldum 3gun suryor bende zaten kan tahlildede ultrasyonda ayni çıkmıştı bende 31 aralik kan tahlil verdim 5haftalik dedi 4 ocak hem kan tahlil hem ultrasyon gittim 5 bucuk haftalikti
Kızlar merhaba ben en son Mart 5 de adet oldum 10 Mart'ta bittim. 27 ve 28 Mart'ta üstüne görme yerleşme kanaması yaşadım. Doktora gittim keseye baktı. Bana 5 haftalık dedi 3 Nisan adet tarihi sayıyorum dedi. Kesenin boyutuna göre tarihimi değişti ama ben Nisan da adet hiç olmadım. Başına böyle birşey gelen var mı. ? Kafam çok karıştı kendi hesabım mı doktorun hesabı mı doğru acaba.

Ay yok vallahi özellikle de not ettim. Kesenin boyutuna göre Nisan 3 yazıyorum dedi şok oldum. İlk öğrendiğim de bthgc 100.12 çıktı. 2 gün sonra 300 çıkmıştı

Kısa süren yerleşme kanamam da 27 28 Mart'ta oldu yine Nisan da olmadı ki. O yüzden kafam çok karıştı
5 haftalikken beta hsg 100 cikarmi benimki 5 haftalikti 3911 cikmisti bence yanlislik var nisanda hamile kalmis daha yeni demekki kese oluştuktan sonra yerleşme olmuyormu

Edanur yılmaz

Kayıtlı Üye
rank

5 haftalikken beta hsg 100 cikarmi benimki 5 haftalikti 3911 cikmisti bence yanlislik var nisanda hamile kalmis daha yeni demekki kese oluştuktan sonra yerleşme olmuyormu
Doktora gittiğimde 5 haftalıktı ben çok erken öğrenip test yapmıştım. Yani ilk öğrendiğim de 3 haftalık falandı canım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Hım ne diyeceğimi şaşırdım canım. Belkide Nisan ayında döllenme olmuştur doktor ona göre söylemiştir tarihleri bilemedim yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar