Sorum var 50 günlük bebeğe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan 50 günlük bebeğe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 687 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 50 günlük bebeğe
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Edaaa

Kayıtlı Üye
rank
50 günlük bebeğe günde 2 öğün emzirme den yarım saat sonra 60 cc mama verilir mi kızımın kilosu alt sınırdaymış doktor yiyen 120 cc de yer dedi ama fazla değil dimi çünkü bebeğim bazen sadece beni ense dahi kustuğu oluyor yeterli sayıda çişli bezi de var ama nasıl doymuyor anlamadımm
Canim olabildiğince emzir mamayi aklından geçirme elinden geldiğince bence kilosu da gayet iyi başka doktora da bir gidin derim

A

Adsız anne adayı

Guest
50 günlük bebeğe günde 2 öğün emzirme den yarım saat sonra 60 cc mama verilir mi kızımın kilosu alt sınırdaymış doktor yiyen 120 cc de yer dedi ama fazla değil dimi çünkü bebeğim bazen sadece beni ense dahi kustuğu oluyor yeterli sayıda çişli bezi de var ama nasıl doymuyor anlamadımm
50gunluk bebek 120ml nasıl yer anlamadım benim bebeğim 13gun sonra 4aylik olcak o bile yemiyor doktor abartmış 60 gayet yeterli bence şöyle yap önce emzir baktın uyuyor veya ağlamıyor mama verme ne zamanki ağlıyor huzursuz ağzıyla meme istediğini gösteriyor o zaman mama ver bazen doktor kendin olmalısın çünkü kusuyor da demişsin demek ki doyuyor kilo olarak az mı çok mu yorum yapmam yanlış olur her bebek kendine özeldir boyuda önemli çünkü sağlıklı günler dilerim bebeginle sana 🤗💐

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sütun az olduğunu nasıl anlıyorsunuz annisler
Kuzum benim sezeryandan sonra sütüm çok geç geldi, bebeğin alerji olduğunu öğrenince sıkı diyete girmek zorunda kaldım damla damla çok az geliyor sağımda da eğer emzirmezsem 100cc anca çıkıyor 1 günde

50gunluk bebek 120ml nasıl yer anlamadım benim bebeğim 13gun sonra 4aylik olcak o bile yemiyor doktor abartmış 60 gayet yeterli bence şöyle yap önce emzir baktın uyuyor veya ağlamıyor mama verme ne zamanki ağlıyor huzursuz ağzıyla meme istediğini gösteriyor o zaman mama ver bazen doktor kendin olmalısın çünkü kusuyor da demişsin demek ki doyuyor kilo olarak az mı çok mu yorum yapmam yanlış olur her bebek kendine özeldir boyuda önemli çünkü sağlıklı günler dilerim bebeginle sana 🤗💐
Sağol canım benim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım okudum 4200 demişsin kilo için doğum kilosu kaç yani 50 günde kaç kilo aldı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar