Sorum var 5hafta+6gunlugum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Papatyaaa tarafından oluşturulan 5hafta+6gunlugum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 281 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5hafta+6gunlugum
Konbuyu başlatan Papatyaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5 hafta 6 günlük hamileyim sık sık bulantım oluyor ozellikle gece yatmadan evvel sizler bulantı için ne yapiyorsunuz
Kavuç yeşil elma ve tuzlu kaker bana çok iyi geliyo dene istersen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tüzli cubuk kreker yesil elma yiye bilirsin canm
Ayy canım məndə elə eliyirəm həqiqətən xeyir eliyir markofta yaxşıdı😃

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kavuç yeşil elma ve tuzlu kaker bana çok iyi geliyo dene istersen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy canım məndə elə eliyirəm həqiqətən xeyir eliyir markofta yaxşıdı😃
He menim vapsi hec bulantim olmayib can prosdu üreyim isdeyib alib yemişəm indide cubuk kireker yeyirem 🤣

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
He menim vapsi hec bulantim olmayib can prosdu üreyim isdeyib alib yemişəm indide cubuk kireker

He menim vapsi hec bulantim olmayib can prosdu üreyim isdeyib alib yemişəm indide cubuk kireker yeyirem 🤣
Birincidə bulantıdan ölürdüm balnisalarda nə qədər yatmışam ☹️Şükür bunda arada biraz bulantım olur ondada alma zad xeir eliyir İnşallah hamımız sağ salamat qucağımıza alarıq 🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar 5 hafta 6 günlük hamileyim sık sık bulantım oluyor ozellikle gece yatmadan evvel sizler bulantı için ne yapiyorsunuz
Canim öncelikle sağ saglim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah 🙏🤲 bulantin içim leblebi tükete bilirsin salatalık bunlar mide bulantina az da olsa iyi gevliveitik ama çok aşırı bir bulantı varsa doktoruna danışıp ilaç kullanabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.