6+1 günlük hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde yagci tarafından oluşturulan 6+1 günlük hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 567 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı 6+1 günlük hamileyim
Konbuyu başlatan yagci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar sizdede oluyor mu hamilelik sürecinde açken mide bulantısı yesen yemekten sonra mide bulantısı nasıl geçer ben şaşırdım yemek zorla yiyorum hep tokluk hissi var ne yapmak gerek yardımcı olur musunuz?
Ay en zoru ilk 3 ay oluyor canım tuxlu kraker,patates haşlaması filan te canım onlar iyğ gelir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar sizdede oluyor mu hamilelik sürecinde açken mide bulantısı yesen yemekten sonra mide bulantısı nasıl geçer ben şaşırdım yemek zorla yiyorum hep tokluk hissi var ne yapmak gerek yardımcı olur musunuz?
Gebeliğin başından üçüncü aya kadar hormonlardan dolayı bu tür durumlar iştahsızlık ya da çok yemek isteyip bulantidan dolayı yiyememek normal

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ilk 3 ay arkadaşların dedigi gibi zorlu geciyor kuzum tuzlu seyler yemeye çalış leblebide iyi geliyor onuda yiyebilirsin

yagci

Kayıtlı Üye
rank
Ay en zoru ilk 3 ay oluyor canım tuxlu kraker,patates haşlaması filan te canım onlar iyğ gelir
Sağol canım benim ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebeliğin başından üçüncü aya kadar hormonlardan dolayı bu tür durumlar iştahsızlık ya da çok yemek isteyip bulantidan dolayı yiyememek normal
Ah ah gerckten de öyle şuan

Ilk 3 ay arkadaşların dedigi gibi zorlu geciyor kuzum tuzlu seyler yemeye çalış leblebide iyi geliyor onuda yiyebilirsin
Tamm kuzum sağol onları yiyeyim en azından,🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağol canım benim ☺️

Ah ah gerckten de öyle şuan

Tamm kuzum sağol onları yiyeyim en azından,🥰
Rica ederim kuzum ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
QUOTE="yagci, post: 377826, member: 6675"]
[/QUOTE]
Öyle oluyor kuzum ilk zamanlar tuzlu şeyler tüket

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar