6+2 kusma bulantı yok normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül42 tarafından oluşturulan 6+2 kusma bulantı yok normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 464 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6+2 kusma bulantı yok normal mi
Konbuyu başlatan Gül42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf

Gül42

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba araniza yeni katıldım 6+ 2 haftalik hamileyim keseyi gördüm kalp atışları için çarşamba günü gideceğim benim ilk gebeligimde çok bulantim ve kusmam vardı şimdi hiç böyle bir durum yok bir de hiç beyaz akintim yok böyle hamilelik geçiren var mı yanı tedirginliğim ilk hamileligime hiç benzemiyor

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba araniza yeni katıldım 6+ 2 haftalik hamileyim keseyi gördüm kalp atışları için çarşamba günü gideceğim benim ilk gebeligimde çok bulantim ve kusmam vardı şimdi hiç böyle bir durum yok bir de hiç beyaz akintim yok böyle hamilelik geçiren var mı yanı tedirginliğim ilk hamileligime hiç benzemiyor
Merhaba hoşgeldiniz hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız kucağınıza alın benimde ikisinde 9 ay mide bulantim vs olmadı birşey olmaz iyi düşünün iyi olsun

öncelikle hoşgeldin ve bebeğinde hayırlı olsun sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın inşallah canım her hamilelik aynı olmuyor ilk hamilelikte bulantı kusma bende çok yaşadım ama ikinci de hiç olmadı rahat geçiriyorum korkma sen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar