6+3 haftalık kalp atışı yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meralikoo tarafından oluşturulan 6+3 haftalık kalp atışı yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,159 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6+3 haftalık kalp atışı yok
Konbuyu başlatan Meralikoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yagiznur

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat etmeye çalışıyorum ama iki kızım var biri 4 diğeri 3 yaşında onlarla koşturmak yorucu geliyor bana dinlenmek imkansız yani benim için inşallah duyarım umutluyum
Evdeki minnaklarin da daha kucukmus kuzum vala benim de 4 yasinda bi kizim var aksama kadar anami belliyor cok aksi cokk😖😖hic oturamiyorm

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 3. Gebeliğim doktora gittim 6+3 dedi keseyi gördük ancak kalp atışlarını duyamadık rahim içi ufak bi kanama olmuş bana düşük tehdidi bu normal birşey değil dedi sizce kalp atışı duyulmaması normal mi bu hafta
Canım genelde 7 haftadan sonra daha net belli olur kanamaya gelince bende de vardı kese etrafında progestan kullandım çok şükür bir sıkıntı olmadı aklına kötü şeyler getirme Rabbim büyük sıkma canını

NzLı

Kayıtlı Üye
rank
Malesef😒 kese biraz daha büyümüş alttan bakmaya tenezzül etmedi 10 gün sonra gel dedi ama tekrar gitmiycem başka özel dr ye gidicem
Bnm 8+4 doktor boş kese dedi allttan baktrmadm korkudan..haftaya kanaman baslayabılır keseni düşünebilirsin dedı..kanaman başlamazsa tekrar qel dedı kontrole bakalım hayırlısı

B

Busra899

Guest
Arkadaşlar 3. Gebeliğim doktora gittim 6+3 dedi keseyi gördük ancak kalp atışlarını duyamadık rahim içi ufak bi kanama olmuş bana düşük tehdidi bu normal birşey değil dedi sizce kalp atışı duyulmaması normal mi bu hafta
Canım bende bugün gttim 6+3 günlüğüz doktor üstten göremedi geri vajinal ultrason ile baktı kalp atışını ve bebeği gördü.oda yavaştı alttan bakmasına rağmen bence normal

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bnm 8+4 doktor boş kese dedi allttan baktrmadm korkudan..haftaya kanaman baslayabılır keseni düşünebilirsin dedı..kanaman başlamazsa tekrar qel dedı kontrole bakalım hayırlısı
Sağlık olsun canım bende çok korkuyorum 7+5 bugun pazartesi başka doktora gözükecem benimde düşüğüm oldu kalp atışını duymadan içim rahat etmiycek

HamisAnneler

Kayıtlı Üye
rank
Bende 7+3 te muayeneye gittim bu hafta icerde baya kanama alanı var dedi bebek var ama kalp atısı yok gibi dedi ısrarla alttan muayene istedi alttan bakünca kalp atisini duydu hafta olarak cok erken ilk gebeligimde 8 9 haftalikken duymustuk inşaAllah sizinde öyledir stres yapmayın cok herkeste degiskenlik gösterebiliyor haftaniz daha cok erken karin icinde bazen erken duyulamayabiliyor

Y

Yagiznur

Guest
Tabikide normal kalp atışı 9. Haftaya kadar duyulmaya bilir benim oğlumun da 6. Haftada duyulmadı doktor 2 hafta sonra tekrar gel dedi gittim duyduk kalp atışlarını

Tüm sayfalar yüklendi.