6.aya giriyorum göbek yok 🙄🤷‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zanazarina tarafından oluşturulan 6.aya giriyorum göbek yok 🙄🤷‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 705 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6.aya giriyorum göbek yok 🙄🤷‍♀️
Konbuyu başlatan Zanazarina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Mrb anneler ben 20+2 haftalık oldum ama halen göbek yok ilk çocuğum kız ve kızımda bu aylarda göbek baya vardı şimdiki cinsiyeti erkek dedi ama ben emin değilim çok az hareketleri de var böyle olan anneler var mı canlar endişe içindeyim 😐🤔

Havvq

Kayıtlı Üye
rank
Mrb anneler ben 20+2 haftalık oldum ama halen göbek yok ilk çocuğum kız ve kızımda bu aylarda göbek baya vardı şimdiki cinsiyeti erkek dedi ama ben emin değilim çok az hareketleri de var böyle olan anneler var mı canlar endişe içindeyim 😐🤔
Endişe edilecek birşey yok senin gibi olan bir sürü anneler var bunlarda dışarıdan göbek olmayabilir içeride gayet iyi büyüme oluyor

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde yoktu sonradan bi çıkıyo karnın hareketlerinin az olduğunu düşünüyorsan doktora danış yada sağ ocağında kalp atışını dinle bakalım düzenli atıyosa sorun yoktur İnşallah🤲🏻

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ilk hamileliğim ve kızım olcak 32 haftalik olduk göbek bendede yok ama kilosu herseyi gayet iyi

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canim hic endiwe etme benimde ilk hamilelik 21 hafdamda his etdim bebeyimi amma arkadawim ayni hafdada gidiyorduk demek olar 15.16 hafdadan his ediyordu uzun lafin kisasi her kesde farkli oluyor o ki kaldi gobeyin genelde 6 ay sonra daha net belirgenlewir endiwe etme esas odur icerde saglikla buyuyor🤗🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar