Sorum var 6.ayds su verilir mi bebeğe kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan 6.ayds su verilir mi bebeğe kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 255 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6.ayds su verilir mi bebeğe kızlar
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben 4ö ayından beri veriyorum ilk başta kaşıkla 2 3 kaşık verirdim yemek sonrası 6. Ayında bardakla içmehe başladı şuan biberona koyuyorum kendi her istediği zaman içiyor. Suyu çok seviyor
Peki diyelim bir öğün ek gıda verdin peşine kaç ml vermem lazım günde kaç defa ve bir vermeye ne kadar içmeli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben doğduğu günden beri veriyorum çünkü mama içiyor. Arıtılmış suyu kaynatıp 2 3 çay kaşığı veriyorum
Anladım canım benim

Canım ben doğduğu günden beri veriyorum çünkü mama içiyor. Arıtılmış suyu kaynatıp 2 3 çay kaşığı veriyorum
Anladım canım benim
Ben ilk doğduğu günden beri kaşıkla veriyorum canım kaynatılmis ılımış su veriyorum
Anladım kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Peki diyelim bir öğün ek gıda verdin peşine kaç ml vermem lazım günde kaç defa ve bir vermeye ne kadar içmeli

Anladım canım benim

Anladım canım benim

Anladım kuzum
3 4 ml versen yeter canım

Ej gıda hariç vermedim ben ilk zamanlar 6 ayından sonra her yemek sonrası yaeım çay bardağı kadar verdim şimfi Kayra ne zaman sy istese "bu" diyor veriyorum baya içiyor bazen biberon yarıladığı bilr oluyor 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar