Sorum var 6 gündür kahverengi akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşratopal tarafından oluşturulan 6 gündür kahverengi akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 795 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 gündür kahverengi akıntı
Konbuyu başlatan Büşratopal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Büşratopal

Kayıtlı Üye
rank
Canım nasıl oldun kanama devam ediyor mu
Kanama degil de kahverengi akıntı eski sinden biraz daha az geliyor ama devam ediyor halen kesilmedi hastaneye gittim 6 haftalık gebelik olması gerikiyor 1 hafta geri dediler halen 5 haftalık görünüyor saglıksız gebelik dedi doktor 4 gün sonra tekrar gideceğiz inşallah kalp atışını duyarızda aldırmak zorunda kalmayız dua edin kızlar benim için çok emek veriyorum hergün bu 1 aydır göbekten igne aspirin folidasit progestan ve daha nice haplar içiyorum içim dışım ilac oldu 🤯😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kanama degil de kahverengi akıntı eski sinden biraz daha az geliyor ama devam ediyor halen kesilmedi hastaneye gittim 6 haftalık gebelik olması gerikiyor 1 hafta geri dediler halen 5 haftalık görünüyor saglıksız gebelik dedi doktor 4 gün sonra tekrar gideceğiz inşallah kalp atışını duyarızda aldırmak zorunda kalmayız dua edin kızlar benim için çok emek veriyorum hergün bu 1 aydır göbekten igne aspirin folidasit progestan ve daha nice haplar içiyorum içim dışım ilac oldu 🤯😔
İnşallah kalp atışları duyarsın bu sefer canım rabbim gönlüne versin

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
6+4 günlük Neredeyse 1 haftadır her gün 1 pet dolusu kahverengi akıntı ve kokulu geliyor düşük riskim oldugunu biliyorum ama bir türlü geçmiyor progestan ve göbekden igne yapıyorum artı aspirin kullanıyorum bol bolda dinleniyorum akıntı bitmiyor 😔
Bizde bugün 6+4 üz doktorun dediğine göre bende de aynı şekilde akıntı var yanı sıra şiddetli bel ağrım öldürdü resmen 1 haftadır progestan ilaç ve aspirin kullanıyorum bakalım

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Allah YARDIMCINIZ olsun canım benim Rabbim sağlık kucağına almayı nasip eder 🙏

Büşratopal

Kayıtlı Üye
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
6+4 günlük Neredeyse 1 haftadır her gün 1 pet dolusu kahverengi akıntı ve kokulu geliyor düşük riskim oldugunu biliyorum ama bir türlü geçmiyor progestan ve göbekden igne yapıyorum artı aspirin kullanıyorum bol bolda dinleniyorum akıntı bitmiyor 😔
Geçmiş olsun canım 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.