6 haftalık gebelik de kanama

• Konbuyu başlatan Meyra
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meyra tarafından oluşturulan 6 haftalık gebelik de kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,005 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 haftalık gebelik de kanama
Konbuyu başlatan Meyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
M

Meyra

Guest
Arkadaşlar 6 haftalık hamileyim geçen hafta çok az pembe bir akıntı gördüm hemen geçti bu hafta aynı akıntı pembelik yine oldu geçen hafta doktor normal dedi başına gelen oldu mu böyle bir durum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim başıma gelmedi ama doktorum kanaman oldu mu diye sormuştu bana o haftalarda hayır hocam noldu sıkıntılı bir durum mu var ki dediğimde yok bu haftalarda olabilir de ondan sordum telaş yapma olursa diye söylemişti bana

Son düzenleme:
M

mira

Guest
iliskide kanama düşük yaparmi cok onemli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

iliskide kanama düşük yaparmi cok onemli

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle doktorunuza gidin dusuk riski olabilir buyuk ihtimalle progesteron icerikli ilac verecektir Ilk haftalarda benim kanamam yoktu ama adet benzeri sancilarim oluyordu ona bile doktor duauk riskidir deyip ilac vermisti hareketlerini kisitla demisti Ihmal etmeyin

M

Mervecinar9415

Guest
Arkadaşlar 6 haftalık hamileyim geçen hafta çok az pembe bir akıntı gördüm hemen geçti bu hafta aynı akıntı pembelik yine oldu geçen hafta doktor normal dedi başına gelen oldu mu böyle
Benim 3 hafta kanamam oldu pembe renkteyse korma dedi doktorum kırmızı parlak kanama tehlikeli dedi cok şükür bişey olmadi 25 haftalık oldu minigim pembeyse korma cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar