6 haftalık gebelik ve kese

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde LifesGood tarafından oluşturulan 6 haftalık gebelik ve kese başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 923 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 6 haftalık gebelik ve kese
Konbuyu başlatan LifesGood
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

LifesGood

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, eşim daha önce 6 haftalık gebe iken kese içinde embriyonun gelişememesi sonucu aldırmak zorunda kaldık. Tekrar gebe kaldı şükür, bugün yine 6 haftalık iken kontrole gittik. Kese 20mm ancak kese içinde embriyoyu göremedik. Endişe duyuyoruz acaba bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır? Normal midir? İyi günler.

Ekli dosyalar

• IMG_20210703_151738.jpg
    IMG_20210703_151738.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 210

Mlkmlk

Guest
rank
Her gebeligin boş gebelik olma ihtimali çok azmis . İçinizi ferah tutun .Bende 5+5 de gittim 24 mm kese bebek görünmedi . Doktorum sıkıntı görmüyorum ilerleyen günlerde göreceğimizi düşünüyorum dedi .

LifesGood

Kayıtlı Üye
rank
Her gebeligin boş gebelik olma ihtimali çok azmis . İçinizi ferah tutun .Bende 5+5 de gittim 24 mm kese bebek görünmedi . Doktorum sıkıntı görmüyorum ilerleyen günlerde göreceğimizi düşünüyorum dedi .
İyi dilekleriniz ve cevabınız için teşekkürler. Allah kimseye yasatmasin insan bir kere yasayinca herseye panik yapıyor :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tekrar merhabalar, kese içinde embriyoyu gördüğümü düşünüyorum içi siyah dışı beyaz yuvarlak bir yapı. Eşim görunmuyor diye çok korkuyor. Görebilen var mı benim gibi başka.

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, eşim daha önce 6 haftalık gebe iken kese içinde embriyonun gelişememesi sonucu aldırmak zorunda kaldık. Tekrar gebe kaldı şükür, bugün yine 6 haftalık iken kontrole gittik. Kese 20mm ancak kese içinde embriyoyu göremedik. Endişe duyuyoruz acaba bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır? Normal midir? İyi günler.
Kese oluşmuş bebeği görmenin 8 9 haftaya kadar süresi var inşallah bi daha gittiğinizde görürsünüz

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Okadar iyi anliyorum ki sizi inşalla herşey dilediğiniz gibi olur 🙏🙏🙏

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler bende geveliğin erken döneminde gittiğimde kese göründü sadece 7. Hafta bittikten sonra gittiğimde bebeği gördük bazen geç döllenmeden kaynaklı bebek geç görülebiliyor biraz daha zaman geçtikten sonra tekrar kontrole gidiniz inşallah hayırlısıyla nasip olur 🙏

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar