7. Haftalik gebelik kalp atışları gözükür mü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esin tarafından oluşturulan 7. Haftalik gebelik kalp atışları gözükür mü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,909 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 7. Haftalik gebelik kalp atışları gözükür mü
Konbuyu başlatan Esin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esin

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Evet ultrason olculerine gore soylerler benim haftam da ultrasona gore takip ediliyor çunku ben düşük sonrası hiç adet olmadan tekrar hamile kalmışım korunduğum halde ☺ o yuzden benim de son adet tarihim olmadığı için ultrasona gore deģerlendiriyorlar dr lar
Düşükten sonra sağlıklı bir gebelik oldu mu

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Düşükten sonra sağlıklı bir gebelik oldumu
Tekrar hamile olduğumu oğrendiğim ilk gunden beri dr iletişimdeyim düşük tehlikesi devam ediyordu dr um ilaç yazmıştı onları içiyordum sonra karnımda çok sancılı ağrılarım vardı bi suru serum aldım artı kan pıhılaşması vardı ona iğne aldım yani stresli bi hamilelikti ilk üç ay şimdi 19.haftamdayım Allaha bin şükür her şey yolunda gorunuyor şu an

Esin

Kayıtlı Üye
rank

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Tekrar hamile olduğumu oğrendiğim ilk gunden beri dr iletişimdeyim düşük tehlikesi devam ediyordu dr um ilaç yazmıştı onları içiyordum sonra karnımda çok sancılı ağrılarım vardı bi suru serum aldım artı kan pıhılaşması vardı ona iğne aldım yani stresli bi hamilelikti ilk üç ay şimdi 19.haftamdayım Allaha bin şükür her şey yolunda gorunuyor şu an
Peki benimde düşük oldu en başta doktorum şimdi yardımcı olacak mıdır bu şekilde

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
7+5 günlük hamileyim bel ağrısı var bugün çok ve pazartesi günü gidicem doktora 20 gün sonra gel kalp atışlarini dinlemeye dedi ama korkuyorum ya Gözükmezse diye ve kasıklarım sanciyo ara ara🥰😔
8 haftalıkta tam duyuluyormu bilemedim yaaa banada 8.haftada gel demişlerdi kalp atışları için gittim duyamadılar erken gelmişsin 8.haftada kalp atışımı duyulur dedi🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 10 haftalıkken duymuştum bende, birinin söylediği birini tutmuyor🤦‍♀️

B

Bdry

Guest
8 haftalıkta tam duyuluyormu bilemedim yaaa banada 8.haftada gel demişlerdi kalp atışları için gittim duyamadılar erken gelmişsin 8.haftada kalp atışımı duyulur dedi🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 10 haftalıkken duymuştum bende, birinin söylediği birini tutmuyor🤦‍♀️
Benimki 5+2 haftalık. Ben 2 gün önce gittiğimde 2 hafta sonra yani 7 haftalık Ken gel dedi duyarız dedi. Çoğu da öyle oluyormuş. Gerçekten Bi dedikleri Bi dediklerini tutmuyor.. 😅

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Peki benimde düşük oldu en başta doktorum şimdi yardımcı olacak mıdır bu şekilde
Evet olmalı bence benim dr dusuğe neden olabilecek butun tahlilleri yaptırmamı istedi iyiydi ama sonuçlar sadece d vitamini eksikliği ve kan pıhtılaşması vardi ki gebelik için tehlikeli bir şey onlara da ilaç verdi sonra tekrar kontrol etdi belli bi sure sonra ve her şey yolunda olduğunu soyledi

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Evet olmalı bence benim dr dusuğe neden olabilecek butun tahlilleri yaptırmamı istedi iyiydi ama sonuçlar sadece d vitamini eksikliği ve kan pıhtılaşması vardi ki gebelik için tehlikeli bir şey onlara da ilaç verdi sonra tekrar kontrol etdi belli bi sure sonra ve her şey yolunda olduğunu soyledi
Peki bunu gebelik sırasında yapabilirler mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar