7 haftalık gebelikte kanama ve kahverengimsi akıntı

• Konbuyu başlatan Esrabjk
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esrabjk tarafından oluşturulan 7 haftalık gebelikte kanama ve kahverengimsi akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,866 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 7 haftalık gebelikte kanama ve kahverengimsi akıntı
Konbuyu başlatan Esrabjk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
E

Ebraryıdırım

Guest
5 haftalıkken benimde olmustu kanamam 10 haftaya kadar surdu 1 kutu pregastan kullanmama ragmen kesilmemisti normale dondu diyordum kahve rengi geliyodu sıkma canini bol bol dua et 🤲

Esrabjk

Kayıtlı Üye
rank
5 haftalıkken benimde olmustu kanamam 10 haftaya kadar surdu 1 kutu pregastan kullanmama ragmen kesilmemisti normale dondu diyordum kahve rengi geliyodu sıkma canini bol bol dua et 🤲
Ohhh be canım içimi rahatlattın şimdi nasıl durumunuz sağlıklımısınız? Bir de kalp atışlarını ne zaman duydunuz :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktrna dans bnce canm
Dr’um aşırı kanama olmadan gelme diyor devlet hastanesi zaten her dk ulaşabileceğim bir dr değil maalesef 🤦‍♀️ Perşembe randevum var bakalım 🙏

V

Vesfa

Guest
Tüp Bebek 10 haftalık gebeyim 5 gün önce benimde oldu Protestan kullanıyordum değiştirdi göbekten iğne yazdı onu kullanıyorum şimdi durdu yarın hastaneye gidecem inşallah olumsuz birşey yoktur

Esrabjk

Kayıtlı Üye
rank
Aaaa göbekten iğneyi de hiç duymamıştım gittiğimde ben de tekrar iğne yazmasını isteyeceğim dur bakalım 🤔 🙏

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Dusuk riskiniz var yorulmayın çok ayakta durmayın topuklu ayakkabı giyimeyim fırsat buldukça uzanıp ayaklarınızı havaya kaldırıp dinlenin inş birşey olmaz allahın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar