Sorum var 7 haftalik gebeyim Kanamam var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde şu perisi tarafından oluşturulan 7 haftalik gebeyim Kanamam var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 350 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 7 haftalik gebeyim Kanamam var
Konbuyu başlatan şu perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
F

Fjajdjs ve

Guest
Bebeğin kesesi kalp atışı herşey var hersey yolunda ama kanamam başladı 4 gün oldu protestonun kullanıyorum bu durumu yaşayan var mı dinlenmen lazım dedi doktor ne yapayım işe yarar mi
Kanama var ise düşük tehliken var demektir , dinlen bol bol tuvalet haricinde kalkma , ilk gebeligimde benimde öle olmuştu 16 haftalıkken bebegm dayanamadı kalbi durdu düşük yaptm , smdi 6 haftalık hamileym bisey olcak korkusu var bendede

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bebeğin kesesi kalp atışı herşey var hersey yolunda ama kanamam başladı 4 gün oldu protestonun kullanıyorum bu durumu yaşayan var mı dinlenmen lazım dedi doktor ne yapayım işe yarar mi
Canim kullandigin ilaç halen kanama yapıyorsa tekrae git doktora igne yazabilir benimde o sekilde olmustu progestan kullandim ama ona ragmen asiri kanamam oldu ve iğneye basladilar o iyi geldi ama ben doguma kadar kanama yasadim oda ayri bir olay

ezo

Kayıtlı Üye
rank
Düşük tehliken var demektir , tuvalet haricinde kalkma dinlen bol bol , kanaman cogalirsa doktorun la irtibata geç , ilk gebeligimde başıma gelmişti 16 haftada bebegmi kaybettim smdi 6 haftalık gebeyim çok korkuyorm , ara ara bnde de Sarı akıntı ve su gibi bişey geliyor bu durumu taşıyan varmı

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Düşük tehliken var demektir , tuvalet haricinde kalkma dinlen bol bol , kanaman cogalirsa doktorun la irtibata geç , ilk gebeligimde başıma gelmişti 16 haftada bebegmi kaybettim smdi 6 haftalık gebeyim çok korkuyorm , ara ara bnde de Sarı akıntı ve su gibi bişey geliyor bu durumu taşıyan varmı
Sarı akıntı enfeksiyon kuzum mutlaka doktoruna danış

Funda nilüfer

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Progestanı hap olarak.mi yoksa fitil olarak mı alıyorsun fitil olursa faydası var daha çok. Bende geçirdim dinlen hiç birsey için kalkma ayaklarını yukarı kaldırdım biraz ama doktoruna irtibatta ol bazen biz Protestan hormonu olmadığı az geldiği için kanama gerçekleşir. Kanama cok mu az mı her zaman tehlike arz eder. Ve sakin ol oldu mu kötüsünü düşnmeyelim senin bebeginde savaşçı çıksın annesini bırakmasın saglikla kucağına almanı nasip etsin Rabbım.💋

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki aylıkken olmuştu dr sadece tuvalete birde yemek için kalkacaksın dedi birde ilişkiyi yasakladı bende leke şeklinde gelmişti ama ilaçlara devam ettim herşey iyiye gitmişti benim sıpa 10 yaşında bu arada seninki de iyi geçsin insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar