Sorum var 7 yas eklem ağrıları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan 7 yas eklem ağrıları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 167 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 7 yas eklem ağrıları
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Anlıyorum da canım her zaman olmuyor arada çok yorulduğunda falan oluyor herhalde okulda çok yoruluyor ondan oluyor diye düşünüyorum Kardeşimin çocukları da aynı hep bacağım ağrıyor diyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Suan zaten iyi okula gitti d vitamini eksikliği oldugunu da düşünüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Suan zaten iyi okula gitti d vitamini eksikliği oldugunu da düşünüyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
7 yasinda oglum bacagim ağrıyor diyor arada geceleri daha çok yapiyor bacagim agriyo diyor sizinde öyle oluyor mu gelistigin için yani büyüdüğü için oluyor diyorlar bu konu da siz yapıyorsunuz
Boy uzaması olduğu zaman oluyor diyorlar ama bi doktora göster en azından krem filan verir ağrıdığı zaman sürersin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
7 yasinda oglum bacagim ağrıyor diyor arada geceleri daha çok yapiyor bacagim agriyo diyor sizinde öyle oluyor mu gelistigin için yani büyüdüğü için oluyor diyorlar bu konu da siz yapıyorsunuz
Tam olarak neresi ağrıyor canım
Boyu uzadigindaki ağrı baldırlarda kaval kemiğinde ve diz arkasında olur genelde canım ama özellikle gece olur her iki bacakta etkilenir kuzum bazı günler olurken bazı günler hiç olmaz dikkat et canım böyle değil ise doktora danış

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Tam olarak neresi ağrıyor canım
Boyu uzadigindaki ağrı baldırlarda kaval kemiğinde ve diz arkasında olur genelde canım ama özellikle gece olur her iki bacakta etkilenir kuzum bazı günler olurken bazı günler hiç olmaz dikkat et canım böyle değil ise doktora danış
Dizlerim ağrıyor diyor biri demisti çocuklar büyüdüğü için agrir demisti bi tanıdığım doktora sorarim gidince

Tüm sayfalar yüklendi.