8+4 vajinal ultrasonda kalp atışı yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde DuyguDuruSarıgöz tarafından oluşturulan 8+4 vajinal ultrasonda kalp atışı yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 867 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 8+4 vajinal ultrasonda kalp atışı yok
Konbuyu başlatan DuyguDuruSarıgöz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DuyguDuruSarıgöz

DuyguDuruSarıgöz

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittik geçen hafta pazartesi günü baktığında bebek 2 mm diye söylemişti doktorum bugün 5 mm olarak ölçüm yaptı fakat bebeğin kalp atışı yok 2 gün bekleyelim sonra kürtaja alalım dedi.İçimdeki his o yaşıyor diyor.Kandil günü rüyamda yüzünü görmüştüm emziriyordum onu kokladım öptüm ama şuanda bana kalbinin durduğu yaşamadığı söyleniyor…

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittik geçen hafta pazartesi günü baktığında bebek 2 mm diye söylemişti doktorum bugün 5 mm olarak ölçüm yaptı fakat bebeğin kalp atışı yok 2 gün bekleyelim sonra kürtaja alalım dedi.İçimdeki his o yaşıyor diyor.Kandil günü rüyamda yüzünü görmüştüm emziriyordum onu kokladım öptüm ama şuanda bana kalbinin durduğu yaşamadığı söyleniyor…
Cnm doktorun kesin mi konuştu yoksa kalp atışını ki duymadi..

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Büyük ihtimal durmuş kalbi dedi ama çok şükür bende ne bir lekelenme ne bir kanama hiçbirşeyim yok hamilelik belirtilerim devam ediyor
Anladım cnm olabilir zaten .. ama sen bekle insalah kalb atışıni duyarsın da bebegini sağlıkla kucagina alırsın 😔 ilk gebeliğin mi cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum kürtaj düşünmeden başka bir doktora daha gözük derim Rabbimden ümit kesilmez.

DuyguDuruSarıgöz

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kürtaj düşünmeden başka bir doktora daha gözük derim Rabbimden ümit kesilme
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başka bir hastaneye daha gittik o da aynı şeyi söyledi ama ben bekleyeceğim Allah’ımdan Ümit kesilmez

Anladım cnm olabilir zaten .. ama sen bekle insalah kalb atışıni duyarsın da bebegini sağlıkla kucagina alırsın 😔 ilk gebeliğin mi cnm
Amin inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Başka bir hastaneye daha gittik o da aynı şeyi söyledi ama ben bekleyeceğim Allah’ımdan Ümit kesilmez

Amin inşallah
Gelişimi için ne dedi peki kuzum geçen hafta gittiğinle suanki gitmen arasında bir gelisim farkı görmüş mu

DuyguDuruSarıgöz

Kayıtlı Üye
rank
Gelişimi için ne dedi peki kuzum geçen hafta gittiğinle suanki gitmen arasında bir gelisim farkı görmüş mu
Geçen hafta 2mm olarak gözüküyordu bugün 5 mm olmuş dedi plesentayı da bebeği de gördük ultrasonda.İkinci gittiğim doktora diğer doktorun söylediklerini söyledik o da alttan muayene etti diğer doktorun dediklerini tekrarladı

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzum 2 gün sonra da duyulmazsa riske atma sen zehirlenirsin Allah korusun

Tüm sayfalar yüklendi.