8+4 vajinal ultrasonda kalp atışı yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde DuyguDuruSarıgöz tarafından oluşturulan 8+4 vajinal ultrasonda kalp atışı yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 882 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 8+4 vajinal ultrasonda kalp atışı yok
Konbuyu başlatan DuyguDuruSarıgöz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DuyguDuruSarıgöz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Geçen hafta 2mm olarak gözüküyordu bugün 5 mm olmuş dedi plesentayı da bebeği de gördük ultrasonda.İkinci gittiğim doktora diğer doktorun söylediklerini söyledik o da alttan muayene etti diğer doktorun dediklerini tekrarladı
Hakkında hayırlısı olsun canım Rabbimden ümit kesilmez dediğim gibi inslahh duyarsın kalp atışını 🤲🏻

DuyguDuruSarıgöz

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı olsun canım Rabbimden ümit kesilmez dediğim gibi inslahh duyarsın kalp atışını 🤲🏻
Amin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başka bir hastaneye daha gittik o da aynı şeyi söyledi ama ben bekleyeceğim Allah’ımdan Ümit kesilmez

Amin inşallah
Çok şükür dünyalar tatlısı bir kızım var 7 yaşında.Geçen Haziran ayında 10 haftada kalbi durduğu için kürtaj olmuştum kızım çok ağlamıştı benim bir daha kardeşim olmayacak mı diye 😔

Amin inşallah

Çok şükür dünyalar tatlısı bir kızım var 7 yaşında.Geçen Haziran ayında 10 haftada kalbi durduğu için kürtaj olmuştum kızım çok ağlamıştı benim bir daha kardeşim olmayacak mı diye 😔 bu hamileliğimi de biliyor nasıl söyleyeceğim bilmiyorum

Son düzenleme:

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah

Çok şükür dünyalar tatlısı bir kızım var 7 yaşında.Geçen Haziran ayında 10 haftada kalbi durduğu için kürtaj olmuştum kızım çok ağlamıştı benim bir daha kardeşim olmayacak mı diye 😔
Çok kötü bir durum bende 1 düşük bir kürtaj oldum 1 ay oldu kürtaj olalı ve korkuyorum tekrar gebe kalmaya aynı şeyleri yaşamak istemiyorum senin kürtajdan sonra bebeğinin ne için kaybettiğin ortaya çıktı mı canım

Çok kötü bir durum bende 1 düşük bir kürtaj oldum 1 ay oldu kürtaj olalı ve korkuyorum tekrar gebe kalmaya aynı şeyleri yaşamak istemiyorum senin kürtajdan sonra bebeğinin ne için kaybettiğin ortaya çıktı mı canım
Bence iyice araştır rahim filmi falan çektir kan pıhtılaşması falan kalbin durmasına sebep oluyor

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Geçen hafta 2mm olarak gözüküyordu bugün 5 mm olmuş dedi plesentayı da bebeği de gördük ultrasonda.İkinci gittiğim doktora diğer doktorun söylediklerini söyledik o da alttan muayene etti diğer doktorun dediklerini tekrarladı
Benim bu gebeliktede 9. Haftada dydular kalp atışı canim oda net deil deyip 10 haftada tekrar dinlediler Allah tan ümit kesilmez varsa bu dunyada yicek ekmeği cikar gelir sen duani et bekle bikacgun daha inşallah hayırlı haberler alırsın

DuyguDuruSarıgöz

Kayıtlı Üye
rank
Benim bu gebeliktede 9. Haftada dydular kalp atışı canim oda net deil deyip 10 haftada tekrar dinlediler Allah tan ümit kesilmez varsa bu dunyada yicek ekmeği cikar gelir sen duani et bekle bikacgun daha inşallah hayırlı haberler alırsın
İnşallah dua ediyorum

Bence iyice araştır rahim filmi falan çektir kan pıhtılaşması falan kalbin durmasına sebep oluyor
Kan pıhtılaşması için gebeliğimi öğrendiğimiz andan itibaren düzenli olarak ilacımı ve iğnemi de kullanıyorum

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittik geçen hafta pazartesi günü baktığında bebek 2 mm diye söylemişti doktorum bugün 5 mm olarak ölçüm yaptı fakat bebeğin kalp atışı yok 2 gün bekleyelim sonra kürtaja alalım dedi.İçimdeki his o yaşıyor diyor.Kandil günü rüyamda yüzünü görmüştüm emziriyordum onu kokladım öptüm ama şuanda bana kalbinin durduğu yaşamadığı söyleniyor…
Bence başka bı doktora da görün canım hakkında hayırlısı olsun inşallah bı sknti çıkmaz.🙏

Tüm sayfalar yüklendi.