Sorum var 8 aylık bebeğim var 7 haftalık hamileyim bu durumu yaşayan var mı

• Konbuyu başlatan Aysukrml
  • Toplam 66 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysukrml tarafından oluşturulan 8 aylık bebeğim var 7 haftalık hamileyim bu durumu yaşayan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,946 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 8 aylık bebeğim var 7 haftalık hamileyim bu durumu yaşayan var mı
Konbuyu başlatan Aysukrml
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysukerimli

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ay oda çok erkenmis ya Allah yardımcısı olsun ikiz gibi🥰ama ilki günah ya hiç anne sütü almamış garibim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de eşim Fransa'ya gitmeyi düşünüyor🙄🙄biz nasıl dayanicaz hiç bilmiyorum
Yaa senin eşin. İşi ne kuzum
Bilmiyorum kuzum ya Rabbim yardımcimiz olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Şükür canım kayra iyide kendiö için aynısını diyemicem 😂😂 lanet diş çektiriyor bana 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı kaderi yaşıyoruz resmwn 😂😂😍
Allah iyilik versin inşallah kuzum kıyamam ya diş zor oluyor gerçekten dün gittinmi acile

aysukerimli

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım. Senin yine minik biraz büyük benim yengem bebeği 6 ayluk ilen gebe kaldı birde sezaryanlıydı Şükür dorun olmadı sadece son haftalarda ağrısı oldu karnı gerildikçe şimdi kızu 2 oğlu 1 yaşında çokta rahat
çok tüşekür ederim canım bədde sezeryen oldum riskli diyorlar aldır diyorlar ama istemiyorum aldırmak eşim de istemiyor doğsun diyor

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
kızlar lütfən yardımdı olurmusunuz ??
Hayırlı olsun canım benimde kızım 1 yaşında hamile olduğumu öğrendim başta bir afalladım ama şükürler olsun ki rabbim nasip etti diyorum gene ya hiç olmasaydı bide öyle düşünmek gerek bebek rızkıyla birlikte geliyor o eve rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😊 bide ortalama aynı haftadayız son adet tarihin ne

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
çok tüşekür ederim canım bədde sezeryen oldum riskli diyorlar aldır diyorlar ama istemiyorum aldırmak eşim de istemiyor doğsun diyor
Aldırma canım rabbim onu rızkı ile gönderir. Ağrın illaki olacal her gebelik kendi başıan risk zaten sırf bu yüzden bir cans kıyamk mantıksız geliyor bana. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yaa senin eşin. İşi ne kuzum
Bilmiyorum kuzum ya Rabbim yardımcimiz olsun
Eşim özel güvenlikti canım okulda ama bu sene almadılar torpilli olanları aldılar 🙄oda inşaat ta çalışıyo boya badana işleri canım bizim burdada pek o işler olmuyo küçük bı yer ve çok soğuk yazın oluyor ama arada her zaman olmuyo bizde öyle bir karar aldık da bilmiyorum eşim ben ya yapamasam diyo çocuklar küçük o kadar uzun süre nasıl dayanırım diyo😏😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Eşim özel güvenlikti canım okulda ama bu sene almadılar torpilli olanları aldılar 🙄oda inşaat ta çalışıyo boya badana işleri canım bizim burdada pek o işler olmuyo küçük bı yer ve çok soğuk yazın oluyor ama arada her zaman olmuyo bizde öyle bir karar aldık da bilmiyorum eşim ben ya yapamasam diyo çocuklar küçük o kadar uzun süre nasıl dayanırım diyo😏😔
Canım senin işin gene aklı kalıyor baksana gidemiyor sanki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar