8 aylık kızım her emdiğinde ısırıyor ve kanıyor ne yapabilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde DENİZMAHİRDEWRİM tarafından oluşturulan 8 aylık kızım her emdiğinde ısırıyor ve kanıyor ne yapabilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 562 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 8 aylık kızım her emdiğinde ısırıyor ve kanıyor ne yapabilirim
Konbuyu başlatan DENİZMAHİRDEWRİM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DENİZMAHİRDEWRİM

DENİZMAHİRDEWRİM

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar ben geri döndüm telefonum bozulunca siteyi bulamadım bi daha yeni buldum we döndüm 😀 8 aylık kızım her emdiğinde ısırıyor ve kanatıyor artık bıraktırmayı bile düşündüm bu ısırmayı huy edindi nasıl unutturabilirim çok canm acıyor ağlaya ağlaya emziriyorum artık ısırdığı her yer yaralı we kanıyor emzirmek işkenceye dönüştü

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Huy edindiyse bırkmz cnm sürekli ısırır bnm ilk oğlum da öyleydi ısırıp çekiştiriyordu asılıyordu ucunu en sonunda sinirden 1 günde bıraktırdm memeden

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Ben emziremedim oğlumu ama ablamda sizin gibiydi maalesef 8.ayda biraktirdi. Canının yanmasına dayanamadi. Sizinki inşallah vazgeçer huyundan

DENİZMAHİRDEWRİM

Kayıtlı Üye
rank
Huy edindiyse bırkmz cnm sürekli ısırır bnm ilk oğlum da öyleydi ısırıp çekiştiriyordu asılıyordu ucunu en sonunda sinirden 1 günde bıraktırdm memeden
Canm ilk kizim 1 bucuk yasina kadar emdigi icin biraktirmak istemiyorum ama gercekten huy edindi ya aglayarak emziriyorum walla şaril şaril kan akiyor uclardan üstüne üstüne ısırıyor bide sadece iki diş olmasına rağmen bastırdığı zaman kopacak sanıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amani ben cok bagirirdim bu yuzden 🤦‍♀️😅
Bende bağırıyorum ben bağırınca kız memeyi bırakıyor o bırakınca koca bana kızıyor ne bağırıyorsun korkuttun kızı diye o bağırınca kız ağlıyor kısır döngü walla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben emziremedim oğlumu ama ablamda sizin gibiydi maalesef 8.ayda biraktirdi. Canının yanmasına dayanamadi. Sizinki inşallah vazgeçer huyundan
Hiç wazgeçecek gibi değil ama inşallah wazgeçer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar