8 haftalik olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan 8 haftalik olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,214 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 8 haftalik olanlar
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baby

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Off tam şu an öyleim benide 6.hafta bitirdi bende bu son hafta olsun diyorum yeni mi başlıyor yoksa 😔😔
Ben 12.haftaya girdim hala kusuyorum önceden yemesemde midem bulanırdı şimdi yemeyince bulantı olmuyor ama aç hissediyorum yiyince bulantı başlıyor benimde 7.haftada başladı 8.haftada zinvedeydi 10.haftada biraz daha iyi şimdi biraz daha iyi yavaş yavaş geçecek inşallah beyaz leblebi ye çok iyi geliyor

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Ben 12.haftaya girdim hala kusuyorum önceden yemesemde midem bulanırdı şimdi yemeyince bulantı olmuyor ama aç hissediyorum yiyince bulantı başlıyor benimde 7.haftada başladı 8.haftada zinvedeydi 10.haftada biraz daha iyi şimdi biraz daha iyi yavaş yavaş geçecek inşallah beyaz leblebi ye çok iyi geliyor
Bende de açlık diye bir his yok keske hiç bisey yemesem zaten yemek falan yok sadece leblebi çubuk kraker haslanmis patates falan o tarz yiyorum bu hafta bi kilo vermişim. Benim çok erken başlamış ins sonraki haftalar azalir. Dayanacak gücü bulamıyorum kendimde 😔

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende de açlık diye bir his yok keske hiç bisey yemesem zaten yemek falan yok sadece leblebi çubuk kraker haslanmis patates falan o tarz yiyorum bu hafta bi kilo vermişim. Benim çok erken başlamış ins sonraki haftalar azalir. Dayanacak gücü bulamıyorum kendimde 😔
Bende hiç açlık hissetmedim bu zamana kadar 3 kilo verdim artık acıkıyorum ama yemek istemiyor canım kokusu hazırlaması bi dert

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bnm o haftalar çok iyi geçio ama 30 olduktan sonra ağrı sızı herşey başlıo

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün 10. Hafta bitiyor . Midem boş olunca acikiyorum ee yiyince bı agri giriyor sonra kusuyorum .

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün 10. Hafta bitiyor . Midem boş olunca acikiyorum ee yiyince bı agri giriyor sonra kusuyorum .
Baharatlı şeyler den uzak dur olabildiğince canım çok etkiliyor gerçekten süt içebiliyorsan midem yandığında bi yudum bile olsa soğuk içiyorum bastırıyor tabi hemen kusuyorum süt içince ama yine de olabildiğince hafif beslen tam buğday ekmeği yemeye çalış hamur işi mideye oturuyor mayasız çörekler özellikle ekmeği kızarmış olarak tüketmeye çalış bulantıyı bastırır ama en önemlisi kuru yemek yediğinde su iç bolca çünkü kusarken çok zor oluyor sıvı olmayınca benim en kötü anılarım ekmek kreker yiyip kusmakla oldu hamur kusmak gibi bişey di su içemediğim için😭

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Baharatlı şeyler den uzak dur olabildiğince canım çok etkiliyor gerçekten süt içebiliyorsan midem yandığında bi yudum bile olsa soğuk içiyorum bastırıyor tabi hemen kusuyorum süt içince ama yine de olabildiğince hafif beslen tam buğday ekmeği yemeye çalış hamur işi mideye oturuyor mayasız çörekler özellikle ekmeği kızarmış olarak tüketmeye çalış bulantıyı bastırır ama en önemlisi kuru yemek yediğinde su iç bolca çünkü kusarken çok zor oluyor sıvı olmayınca benim en kötü anılarım ekmek kreker yiyip kusmakla oldu hamur kusmak gibi bişey di su içemediğim için😭
Bana bakan yok ki o yüzden ben ne bulursam yiyorum sonra çıkarıyorum . Evet malesef katı kusmak çok kötü . Süt olldum olasi sevmem . Küçükken annem inek sağar sıcak sıcak içerdik ama hu hazirlari içemiyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar