8hafta 3 günlük gebe ve kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan 8hafta 3 günlük gebe ve kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 837 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 8hafta 3 günlük gebe ve kanama
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar 8 haftalık hamileyim ve kanamam oldu 3 gün hastanede yattım serum taktılar.Doktor bebek yerleşme sürecinde kanama meydana gelebilir dedi ve evde istiraat etmemi soyledi böyle bişe sizin başınıza geldiimi ??

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Yerlesme kanaması olabilir canım aynen dusuk tehlikesi de olabilir dinlen yat agır ıs sakın yapma ılıskıde bulunma uzanma ınsallah gecer bi kac gune

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar 8 haftalık hamileyim ve kanamam oldu 3 gün hastanede yattım serum taktılar.Doktor bebek yerleşme sürecinde kanama meydana gelebilir dedi ve evde istiraat etmemi soyledi böyle bişe sizin başınıza geldiimi ??
Canım bende de oldu ilkinde başlardaydı ikincide baya devam etti tek seferde yarım litre kan geldiğini bile bilirim hastaneye falan yatırdılar sürekli takip altındaydım 6. Aya kadar da devam etti şükür sağ salim doğdu 4 buçuk yaşında şimdi ☺️ içini ferah tut ağır şeyler yapma kendini yorma sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

Cennetlık

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar 8 haftalık hamileyim ve kanamam oldu 3 gün hastanede yattım serum taktılar.Doktor bebek yerleşme sürecinde kanama meydana gelebilir dedi ve evde istiraat etmemi soyledi böyle bişe

Canım bende 8-9 haftalıkta oldu aynı durum suv gıbı akty kan doktor goz altynda gezdım 10 gun kalkmadan yatakda yatdym sımdı cok ıyı 23-24 haftalıgom su an Allahım acıl sıfalar versın ınsallah🙏🙏

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende de oldu ilkinde başlardaydı ikincide baya devam etti tek seferde yarım litre kan geldiğini bile bilirim hastaneye falan yatırdılar sürekli takip altındaydım 6. Aya kadar da devam etti şükür sağ salim doğdu 4 buçuk yaşında şimdi ☺️ içini ferah tut ağır şeyler yapma kendini yorma sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏
Inşallah canım
Allah sanada cocuğunada uzun ömürler versin ❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende 8-9 haftalıkta oldu aynı durum suv gıbı akty kan doktor goz altynda gezdım 10 gun kalkmadan yatakda yatdym sımdı cok ıyı 23-24 haftalıgom su an Allahım acıl sıfalar versın ınsallah🙏🙏
Çok sağol inşallah Allah bütün hamilere ve çocuk isteyeenlere yardm etsin🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sağol inşallah Allah bütün hamilere ve çocuk isteyeenlere yardm etsin🙏

Tüm sayfalar yüklendi.