Sorum var 9+3

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee.. tarafından oluşturulan 9+3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 321 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9+3
Konbuyu başlatan Melikee..
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Melikee..

Kayıtlı Üye
rank
Dün özele gittim o kurtaj dedi bugün farklı bi kadın doğum hastanesine gittim orda ki doktor da kese 14mm 5 haftalik dedi bebek var ya da yok diyemeyiz kurtaj için erken bi kaç hafta daha bekle dedi ve perinatolojiye git dedi

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Dün özele gittim o kurtaj dedi bugün farklı bi kadın doğum hastanesine gittim orda ki doktor da kese 14mm 5 haftalik dedi bebek var ya da yok diyemeyiz kurtaj için erken bi kaç hafta daha bekle dedi ve perinatolojiye git dedi
O zaman dedigini yapmalisin, kurtaj karari kolay verilebilir bir karar degil. Allah gonlundekini sana hayirlisiyla nasip etsin bacim

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum çok şükür iyiyim umut efendi iyi elhamdülillah yaramazlık peşinde oturmadan her yere giriyor 🤭
Ayy bu cocuklar hep boyle. Dun annemlerde iftardaydik, benim oglanda tabureden kanepenin tepesine cikip kanepede ziplayip duruyor. Duserken zor tuttuk. Her gun bir yere vuruyoruz kafamizi zaten 🤷

Sagliklari yerinde olsun da gerisi onemli degil. Sen nasilsin? Toparlayabildin mi kendini?

Tüm sayfalar yüklendi.