9. Ay da saç boyamak

• Konbuyu başlatan İkinciyeanne:)))
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkinciyeanne:))) tarafından oluşturulan 9. Ay da saç boyamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,818 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9. Ay da saç boyamak
Konbuyu başlatan İkinciyeanne:)))
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SosyalAnne
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler 😊, klasik bir soru ama sormak istiyorum, 9. Ayın içinde ( bebeğimiz bütün gelişimini tamamlandıktan sonra) BİOMACİG SAÇ BOYASI ile saç boyayan varmı? Dr. Sorsaydın demeyin çünkü çoğu doktor fazla önermedi yada sen bilirsin dedi 🤔, bu konuda tecrubeli anneler yazarsa seviniirm...
İlk hamileliğim de boyamamıştım ama bunda aynaya bakınca hiç iyi hissetmiyorum kendimi bide bu pandemi falan çok yordu, psikolojik olarak malum hepimizi. Boyarsam kemdimi daha iyi hissederim diye düşünüyorum
Ben ilk çocuğumda boyamistim saçımı ilk aylardi çok kötü kokuyo son ayindasin bence boyama doktorlarda önermiyor yinede sen bilirsin

Z

Zehra285

Guest
Bunu sormak bile abes gelmişsin son ayına saçımı boyatsam mı kendimi iyi hissetmiyorum benim bütün vücudum çatladı aşırı kilo aldım ve öyle çirkinleştim ki ama umrumda mı asla çocuğum için herşeye değer ben onun kılına zarar gelmesin sağ salim kucağıma alayım diye gece gündüz dua ediyorum sen Bi de tutmuş boyasam mı soruyorsun boya kardeşim boya çokta yakışır..
Mesajınız cok abartılı Benım doktorum boya dedı mesela.Bı de gecen gun ender saracın programında uzman doktor hamılelık hastalık degıldır boya hc bır sekılde zarar vermez dedı hanı arastrmak lazım ıyıcene ole yazmak gerek anneye kanıtlanmıs bır zararı duyulmamıs boyanın...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bayan kuagoruyum ışim gereği boyadan uzak duesamda kokusunu mexbur alıyırum Allah eminim herkezın bır sekılde derdıne gore dermanınıda verıyır. Ilk hamılelıgımde 9.ayda boyatıım. 2.hebelıgıö bu ve calıstıgımdan gelen gidenin griye mı boyatın diplerinı dıyor yanı ırsi benım sıyah sacım az beyazlarm cok. İnoa boya ıle hamılelere onerdıgımız diplerine tırnak ucu kalcak sekılde boyatcam arkadasıma. Doktorum oyle dedı mantıkkı sizde otle yapın. Kırıcı yorum yapmak yerıne yol gosterıcı olsak hayat daha guzel olucak

Son düzenleme:

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok. Beğenmediğiniz kullanicilarin yorumlarini gormemek icin profiline girip engelleyiniz

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar