9 ayda sarı akıntı ve kan gelmesi normal mi

• Konbuyu başlatan Kader
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kader tarafından oluşturulan 9 ayda sarı akıntı ve kan gelmesi normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 906 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9 ayda sarı akıntı ve kan gelmesi normal mi
Konbuyu başlatan Kader
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
K

Kader

Guest
Kızlar ben 37+5 haftalık hamileyim sancım yok ama kan ve sarı akıntı gördüm bu normal mi sizce
sizce hanımlar benim bebeğim 37+5 olmuş çok korkuyorum bu kandan acaba normal midir

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 37+5 haftalık hamileyim sancım yok ama kan ve sarı akıntı gördüm bu normal mi sizce
sizce hanımlar benim bebeğim 37+5 olmuş çok korkuyorum bu kandan acaba normal midir
Nişan olabilir. Sanci henüz gelmemiş olabilir ama miadı dolmus doğum başlasa erken sayilmayacak bi dönemdesiniz yani. Acil bir durum yok. Sanci gelmese bile yarin doktorunuza basvurmalisiniz. Insallah hayirli zamanda sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi.

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Nişan olabilir bebegin hareketleri iyise korkmayın 38.hafta içerisindesiniz. Doğumunuz gelmiş. Saglikla gelsin bebeginiz

M

Msd

Guest
Bende 38+2 yim bugün. Çarşamba günü yani tam 38 de doktor muayene etti, biraz da tetikledim doğumu dedi. Sonra akıntı arttı, 2 gün oldu kanlı gibi ama şimdi durdu. 2.dopumun olacak ama ilk doğumda hiç Olmamıştı böyle akıntı. İlk doğumumda direkt sancım başlamıştı. Deneyimli olmama rağmen bilemiyorum. Herkese hayırlı doğumlar versin Allah.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Bende 38+2 yim bugün. Çarşamba günü yani tam 38 de doktor muayene etti, biraz da tetikledim doğumu dedi. Sonra akıntı arttı, 2 gün oldu kanlı gibi ama şimdi durdu. 2.dopumun olacak ama ilk doğumda hiç Olmamıştı böyle akıntı. İlk doğumumda direkt sancım başlamıştı. Deneyimli olmama rağmen bilemiyorum. Herkese hayırlı doğumlar versin Allah.
Rabbim yardımcın olsu canm ama her doğum aynı olmuyo benimde ikinci doğumdu ilkinde suyum geldi ikincideyse açılmam ve akıntım vardı

Tüm sayfalar yüklendi.