9. hafta gebelik Aşırı bulantı ve tiksinme ne iyi gelir

• Konbuyu başlatan Zeliş. Ç.
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeliş. Ç. tarafından oluşturulan 9. hafta gebelik Aşırı bulantı ve tiksinme ne iyi gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 489 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9. hafta gebelik Aşırı bulantı ve tiksinme ne iyi gelir
Konbuyu başlatan Zeliş. Ç.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Myrose
Z

Zeliş. Ç.

Guest
Kızlar 9+4 haftalık hamileyim son 1 haftadır aşırı mide bulantım ve tiksinmem var dolaba bile bakamıyoru siz böyle durumlarda ne yapıyorsunuz bulantıya ne iyi gelir ve bu ilk zamanlarda kilo vermek bebeye zararlımıdır. Şimdiden teşekkürler🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

6.haftada başladı 10.haftada dramamine 50 mg tablet yazdı onun sayesinde iyiyim🥰

Benim 5.haftamdan beri bulanıyor 9+1 oldum bugün hala devam ediyor ama doktorum prillam dr verdi bulantı ilacı doktoruna bi danış istersen canım

Sabır galiba

Son düzenleme:

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Benim bulantılarım 7. Haftada başladı 12. Haftaya girdim hala devam ediyor doğal yöntemler asla bana fayda etmedi doktor prilam Dr verdi ama o da bir hafta bulantimi kesti sonra o ilacı da istifra etmeye başlayinca doktorum ağızda eriyen onzyd 8 mg isimli bir ilaç verdi iki günde bir tablet şeklinde içiyorum ve iki gün idare ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.