9.haftada uzun yol yolculugu riskli olurmu ozel aracla

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan 9.haftada uzun yol yolculugu riskli olurmu ozel aracla başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 766 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9.haftada uzun yol yolculugu riskli olurmu ozel aracla
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlsr 9 haftaligim dusuk riski yok simdlik ozrl aracla 13 saat yol yapabilirmiyim ailemin yanindayim evime donmek istiyorum esim arbayla goturecek ama tehlike olurmu bilemedik doktor sorun olmaz demisti

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Doktora görünüp muayene ol önce canım bir risk yoksa genelde izin veriyorlar bende 13 haftada uzun yola çıktım eşimle tatile gittik yolda ara ara durup yürüyüş yaptım arkayada araba yatağı aldı eşim şişme bazen geçip uzandım hep oturur pozisyonda olmayı önermiyorlar çünkü

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Doktora görünüp muayene ol önce canım bir risk yoksa genelde izin veriyorlar bende 13 haftada uzun yola çıktım eşimle tatile gittik yolda ara ara durup yürüyüş yaptım arkayada araba yatağı aldı eşim şişme bazen geçip uzandım hep oturur pozisyonda olmayı önermiyorlar çünkü
Nur hanım şişme yataktan memnun kaldınız mı bnde düşünüyorum da çevrende de kullanan yok hiç karar veremedim

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Bende 9 haftalıkken aynı korkuyu yaşadım yola gitmem gerekiyordu ama biraz sık mola vermen gerekiyor çok tehlikeli de surmezse bir sıkıntı olmaz inşallah 🥰

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Kizlsr 9 haftaligim dusuk riski yok simdlik ozrl aracla 13 saat yol yapabilirmiyim ailemin yanindayim evime donmek istiyorum esim arbayla goturecek ama tehlike olurmu bilemedik doktor sorun olmaz demisti
Bende 14. Haftada 12 saatlik yola gitmiştim doktor sık sık mola verin yürüyüş yap demişti eşin dikkatli kullanırsa Allah’ın izniyle birşey olmaz

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
9. Haftada bende başladım yolculuğa şuan 15. Haftamdayım 6000 km yol gitmişim şükür Bi sorun yaşamadım ama doktoruma danıştım

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 16.haftada 20 saatlik yol gittim herhangi bi riskim yoktu doktorum en az 3 saatte bir 10-15 dk mola verip yürü dolaşım olsun dedi çok şükür sıkıntı çıkmadı aynı yolu 20.haftada döndüm bide

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar