Sorum var 9 haftalık hamileyim ama duş aldım yatağıma yattım kan geldi düşük olabilirmi bana cevap verirseniz sevinirim

• Konbuyu başlatan 5 çocuk annesi
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 5 çocuk annesi tarafından oluşturulan 9 haftalık hamileyim ama duş aldım yatağıma yattım kan geldi düşük olabilirmi bana cevap verirseniz sevinirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,063 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9 haftalık hamileyim ama duş aldım yatağıma yattım kan geldi düşük olabilirmi bana cevap verirseniz sevinirim
Konbuyu başlatan 5 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
9 haftalık hamileyim ama duş aldım yatağıma yattım kan geldi düşük olabilirmi bana cevap verirseniz sevinirim
9 haftalık gebelikte yani bu haftalarda kan en için olursa olsun hastaneye gitmen gerekir bence riske girme git bir görün yatağa geçecek düzeyde kan normal gelmedi bana 😟 inşallah sorun yoktur ama git bence hiç durma

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
9 haftalık hamileyim ama duş aldım yatağıma yattım kan geldi düşük olabilirmi bana cevap verirseniz sevinirim
Gebeliğin hiç bir haftasında kanama yada lekelenme normal karşılanmıyor canım. Doktora görünmeni tavsiye ederim. İnşallah bir şey yoktur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar