9 haftalik ta salatalik yemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayattaki mucize tarafından oluşturulan 9 haftalik ta salatalik yemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,335 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9 haftalik ta salatalik yemek
Konbuyu başlatan Hayattaki mucize
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Salatalık bildiğin su zaten, ne zarari olabilir ki. Ama ciğer konusunda hakli, daha doğrusu genel olarak sakatat yenmemesi gerekiyor.
Dip balıkları, midye vs bunlara da dikkat.

Bugun bi dogum yapmis arkadasim gebelikte ciger ve salatalik yasak dedi a vitamini varmis ve bebeye iyi degilmis doktor kontrolume daha 1 hafta var. Bilgisi olan varmi
Yok canım valla ben ne bulduysam yedim ☺️bana da yok balık yeme ıstıra vardır bebek cinsiyeti erkekse Karninda ölür yok bal yeme onu yeme bunu yeme dediler valla ben her hafta balık yedim çok şükür bişey de olmadı doğurdum bile 😂 Batıl inanç valla canım eskiler hep onu yeme bunu yeme diyor eski kafa işte eskiden böyle tıp mi vardı bebek karnında oluyormuş yok şundan öldü bundan düştü .valla canım olacak olduktan sonra hersekilde oluyor rabbim çocuklarımıza sağlık hamişlere de kolay doğumlar nasip etsin🌼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım valla ben ne bulduysam yedim ☺️bana da yok balık yeme ıstıra vardır bebek cinsiyeti erkekse Karninda ölür yok bal yeme onu yeme bunu yeme dediler valla ben her hafta balık yedim çok şükür bişey de olmadı doğurdum bile 😂 Batıl inanç valla canım eskiler hep onu yeme bunu yeme diyor eski kafa işte eskiden böyle tıp mi vardı bebek karnında oluyormuş yok şundan öldü bundan düştü .valla canım olacak olduktan sonra hersekilde oluyor rabbim çocuklarımıza sağlık hamişlere de kolay doğumlar nasip etsin🌼
Ama bı sınırı var o a vitamininin fazlası bebeğe zarar verebiliyormus onu kast etmiştir arkadaşın ama salatalikla da okadar sınıra gelinecegini düşünmüyorum🤭

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bugun bi dogum yapmis arkadasim gebelikte ciger ve salatalik yasak dedi a vitamini varmis ve bebeye iyi degilmis doktor kontrolume daha 1 hafta var. Bilgisi olan varmi
Ciğer ilk 3 ayda tavsiye edilmiyor zaten sık yenen bişey de değil ama salatalıkta A hariç birsürü vitamin var faydalı yazıyor birde bu mevsimde yemesek daha iyi olur zaten zamanı değil 😅

Tüm sayfalar yüklendi.