Sorum var 🖐🖐💉👶ablalarım aşı bilgisi lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ervaelif tarafından oluşturulan 🖐🖐💉👶ablalarım aşı bilgisi lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,247 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🖐🖐💉👶ablalarım aşı bilgisi lutfen
Konbuyu başlatan ervaelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
mecbur olan birseyi niye reddettiniz ki anlamadim.bebeğin sagligi icin o aşilar.bi sakincasimi var bilmedigimiz souleyinde bizde bilelim
Kişilerin kendi tercihi csnim sen yaptırmakla en iyisini yapmışsın.

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
mecbur olan birseyi niye reddettiniz ki anlamadim.bebeğin sagligi icin o aşilar.bi sakincasimi var bilmedigimiz souleyinde bizde bilelim
En iyisini sizin bebeğinizin doktoru bilir ona danışın aile hekiminize danişın gerisi sadece cehalet :) nasıl hastalıklar varsa tedavileri ilaclarida var şimdi aşı yaptırmaz ama bi grip oldumu verirler bütün antibiyotikleri sanki onlar çok iyiymiş gibi :)

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
ablalarım bebegim 2 aylik aşisini olalı 3 hafta olduiz bırakan aşı.ama yeri ne kizardi ne yara oldu...acaba normalmi bu.sonrami yara olur yoksa.bilgili anneler bilgi verirmisinz.
Kuzum her bebegin cildi bir deil benim kızım 9 aylık oldu hala kolundaki asi yarası geçmedi

ervaelif

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
abla yoksa aşilardadami bir sıkintı var.bebeklerimiz ondanmi huzursuz huysuz oluyor.aşıyla ilgisi yok demi abla.yaptirdim.cunku yapilacak olanlari ben
Tabi ki de bir sıkıntı yok canım küçükken annelerimiz de bize vurdurmuş şuan bir sıkıntın var mı senin hayır daha çok nerdeyse bir çok hastalığa bağsıklıliğin var. Herkesin kendi tercihi yaptırıp yaptırmamak şahsen ben yaptırmayı düşünüyorum oğluşum bir doğsun 🤲🏻. Sen yaptırmaya devam et canım ihmal etme Allah korusun yaptırmasan da bebek hasta olsa daha sıkıntı

Tüm sayfalar yüklendi.