Sorum var 🖐🖐💉👶ablalarım aşı bilgisi lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ervaelif tarafından oluşturulan 🖐🖐💉👶ablalarım aşı bilgisi lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,246 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🖐🖐💉👶ablalarım aşı bilgisi lutfen
Konbuyu başlatan ervaelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

ervaelif

Kayıtlı Üye
rank
abla yoksa aşilardadami bir sıkintı var.bebeklerimiz ondanmi huzursuz huysuz oluyor.aşıyla ilgisi yok demi abla.yaptirdim.cunku yapilacak olanlari ben
abla ben saniyorum ki.yara olmazsa kolunda iz kalmaz aşınin yeri saniyorum.yara olmasada sonra kolu asinin yeri cukur kalirmi.acaba aşımı tutmadi diye düşündüm
Tabi ki de bir sıkıntı yok canım küçükken annelerimiz de bize vurdurmuş şuan bir sıkıntın var mı senin hayır daha çok nerdeyse bir çok hastalığa bağsıklıliğin var. Herkesin kendi tercihi yaptırıp yaptırmamak şahsen ben yaptırmayı düşünüyorum oğluşum bir doğsun 🤲🏻. Sen yaptırmaya devam et canım ihmal etme Allah korusun yaptırmasan da bebek hasta olsa daha sıkıntı
öyle abla senin gibi düşünüyorum.cok saol
Sonradan iz oluşuyor kuzum, benimki on aylık hala da izi var 😉
abla işte anlamadiğim konu şu.aşı olalı 3 hafta oluyor.ama yerinde ne kizariklik ne iltihaplanmaa nede bir yara oluşumu var.yara olmadan falan da aşinin izi kalirmi.o iz kalmasi mecbur gerekiyor ya abla.yara olmadanda iz kalirmi.kalmasini istiyorum zayrn.kalmazsa iz diye korkuyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
abla ben saniyorum ki.yara olmazsa kolunda iz kalmaz aşınin yeri saniyorum.yara olmasada sonra kolu asinin yeri cukur kalirmi.acaba aşımı tutmadi diye düşündüm

abla işte anlamadiğim konu şu.aşı olalı 3 hafta oluyor.ama yerinde ne kizariklik ne iltihaplanmaa nede bir yara oluşumu var.yara olmadan falan da aşinin izi kalirmi.o iz kalmasi mecbur gerekiyor ya abla.yara olmadanda iz kalirmi.kalmasini istiyorum zayrn.kalmazsa iz diye korkuyorum
Her insanın vücut yapısı bir değildir canım küçükken bende kardeşim de bütün aşıları olmuşuz ama bende gram iz yok kardeşimin kolunda var stres yapma kendine ..

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Canım zaten başta iz olmuyor, gün geçtikçe yara olucak sonra izi kalacak merak etme istesende istemesende o aşı iz bırakıyor zaten bu bir ay sonra da olabilir yani 😉💝

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
mecbur olan birseyi niye reddettiniz ki anlamadim.bebeğin sagligi icin o aşilar.bi sakincasimi var bilmedigimiz souleyinde bizde bilelim
Bizim burda mecburi deyilen bi wey yok guzelim isteyen yaptiriyor itemeyen yok bi kac taniwim vardi awidan sonra bebeklerinde iflic gibi weyler yarandi bende korktum yaptirmadim hep o awilar yalan onu yaptirmasan bebek hastalanmiyormu hastalaniyor bebeyin sagligi yerindeyse gerek duymuyorum ben

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
ablalarım bebegim 2 aylik aşisini olalı 3 hafta olduiz bırakan aşı.ama yeri ne kizardi ne yara oldu...acaba normalmi bu.sonrami yara olur yoksa.bilgili anneler bilgi verirmisinz.
Cnm bnde iki aylık aşı yaptırdım bizde de bi sorun olmadı her bebek bir degil ki nie sıkıntı yapıyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar