Sorum var Abur cubur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikefth tarafından oluşturulan Abur cubur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,285 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Abur cubur
Konbuyu başlatan Melikefth
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba nasıl gidiyor hamilelik nasıl geçiyor günleriniz ☺️ başlıktan da anlaşıldığı gibi abur cubur özellikle cips istiyor canım eşim almıyor ama bazen inatligim tutuyor alıyor yiyince de kendimi suçlu hissediyorum zararı çok mu fazla bebek için şimdiden teşekkür ederim kızlar
Bebek için bilemem ama sana baya zararlı şişirme konusunda hemde paketli gıdalar asşırı doğuma yakın şişkinlik yapıyor bir arkadaşım 1 yıl önce bu paketli gıda (cips, çikolata) vb . şeyleri aşırı yediğinden aldığı şişkinlik yüzünden boşboiuna sexeryan oldu normal doğumu doktoru ödem ve şişkinlilten yapamazsın demiş. Bence aşırıya kaçmadan ye kuzum ve kendi sağlığını da düşün

AdemOya

Kayıtlı Üye
rank
Merhba şükür iyi biraz sıcaklar zorlaştırıyo sabretmeye çalışıram Bende bazen cips fln istiyorum başlarda yememeye çalışdım ama dayanamadığım zamanlar aldırıyordum inşallah zararı olmaz🙏 kaç haftalıksınız
Hamileliğinin ilk aylarında yani ilk 4 ay hiç yemek yiyemedim gun de bir cipsle idare ettiğimi hatırlıyorum, zararlı olduğunu sanmıyorum ama aşırı tüketmemek daha iyi bence ☺

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar merhaba nasıl gidiyor hamilelik nasıl geçiyor günleriniz ☺️ başlıktan da anlaşıldığı gibi abur cubur özellikle cips istiyor canım eşim almıyor ama bazen inatligim tutuyor alıyor yiyince de kendimi suçlu hissediyorum zararı çok mu fazla bebek için şimdiden teşekkür ederim kızlar
Vallahi ben cipside yedim kolada icdim canim ne kadar cekdiyse iciyordum heta aşiri kola aşeriyorum ve iciyordum kizimda cox saglikli dogdu

Melikefth

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım cok şükür iyiyiz sen nasılsın bende çipsi canım cok cekiyor arada bende yiyorum 😁😁🤭napağ canımız çekiyor😂😂insan her zaman yararlı olan şeyleri canı cekiyo malasefki🤦🙈
Faydalı birşey istesem sasircam nerde yararsız şey orada ben 😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek için bilemem ama sana baya zararlı şişirme konusunda hemde paketli gıdalar asşırı doğuma yakın şişkinlik yapıyor bir arkadaşım 1 yıl önce bu paketli gıda (cips, çikolata) vb . şeyleri aşırı yediğinden aldığı şişkinlik yüzünden boşboiuna sexeryan oldu normal doğumu doktoru ödem ve şişkinlilten yapamazsın demiş. Bence aşırıya kaçmadan ye kuzum ve kendi sağlığını da düşü
Düşünüyorum kuzum elimden geldikçe sağlıklı şeyler yemeye çalışıyorum son aylarda dediğin gibi daha dikkatli olacağım

Bebek için bilemem ama sana baya zararlı şişirme konusunda hemde paketli gıdalar asşırı doğuma yakın şişkinlik yapıyor bir arkadaşım 1 yıl önce bu paketli gıda (cips, çikolata) vb . şeyleri aşırı yediğinden aldığı şişkinlik yüzünden boşboiuna sexeryan oldu normal doğumu doktoru ödem ve şişkinlilten yapamazsın demiş. Bence aşırıya kaçmadan ye kuzum ve kendi sağlığını da düşü
Düşünüyorum kuzum elimden geldikçe sağlıklı şeyler yemeye çalışıyorum son aylarda dediğin gibi daha dikkatli olacağım

Düşünüyorum kuzum elimden geldikçe sağlıklı şeyler yemeye çalışıyorum son aylarda dediğin gibi daha dikkatli olmak gerekir

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Faydalı birşey istesem sasircam nerde yararsız şey orada ben 😀😀

Düşünüyorum kuzum elimden geldikçe sağlıklı şeyler yemeye çalışıyorum son aylarda dediğin gibi daha dikkatli olmak gerekir
Aynen vallahi 😂

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
14+2 oldum bugün dediğiniz gibi sıcaklar çok kötü yapıyor canım istesede bekliyorum yememek için ama bazen dayamiyorum siz kaç haftaliksiniz
İyi yapıyorsunuz canım daha ilk haftalardasız dayanamadığınız zamanlar birazcık yiyin rahatlamak için 30 haftaya geçtim bugün🥰

İyi yapıyorsunuz canım daha ilk haftalardasız dayanamadığınız zamanlar birazcık yiyin rahatlamak için 30 haftaya geçtim bugün🥰
Birde canım çalış bolca meyva ye vitamine daha çok ihtiyaç oluyor

Birde canım çalış bolca meyva ye vitamine daha çok ihtiyaç oluyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum fazla tüketilmesi iyi olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar